يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون:
سردار سلیمانی با خونش آبروی دوباره‌ای به ما داد
 
داریوش ارجمند گفت: سردار سلیمانی به ما شرف و به کشور ما آرامش و با خونش آبروی دوباره‌ای به ما داد و این آن چیزی است که آمریکایی‌ها نمی‌فهمند چون این فرهنگ در آن‌ها نیست.
به گزارش عصرهامون به نقل از یزدرسا، داریوش ارجمند با بیان اینکه شهید قلب تاریخ است، اظهار داشت: داریم در همه دنیا می‌بینیم که با خون شهید سلیمانی ضربان تاریخ شروع شده است.
وی گفت: وقتی امام حسین علیه‌السلام به جنگ می‌رود می‌گوید «اگر دین خدا جز با کشته شدن من پابرجا نمی‌ماند شمشیرها من را در آغوش بگیرید» و امروز سردار سلیمانی بازمانده همان فرهنگ است.
پیر و مراد سردار سلیمانی رهبر انقلاب است
بازیگر برجسته سینما و تلویزیون با بیان اینکه ترور سردار سلیمانی ظلم بزرگی بود که در حق همه ما صورت گرفت، عنوان کرد: من خودم این جمله را از خیلی‌ها شنیده بودم که می‌گفتند سردار سلیمانی وقتی هست ما راحت می‌خوابیم و در سایه او امنیت وجود دارد.
ارجمند خاطرنشان کرد: من وقتی عکس معروف سردار سلیمانی را در آغوش مقام معظم رهبری می‌بینیم واقعا فکر می‌کنم که این قصه معروف شمس تبریزی و مولانا درست است کما اینکه پیر سردار سلیمانی رهبر انقلاب و عشق رهبر انقلاب سردار سلیمانی است.
وی گفت: سردار سلیمانی سه ویژگی بزرگ ملی بودن، دینی بودن و جهانی بودن را دارد و در هر سه این زوایا روشن و درخشان و بزرگ است.
بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به همنوایی برخی‌ها با دشمنان کشور، عنوان کرد: برخی از هموطنان ما در جاهایی بی‌وطن هستند و من این را رک می‌گویم.
برخی هنرمندان از ایران به آمریکا رفته‌اند اما آنجا بَرده‌اند
ارجمند یادآور شد: من هم خارج از کشور بودم اما وقتی درسم تمام شد برگشتم در حالی که می‌توانستم همانجا بمانم و برای آن‌ها دلقک‌بازی در بیاورم و پول بخور و نمیری بگیرم، اما ما جان‌مان را برای این مملکت گذاشته‌ایم.
وی تأکید کرد: برخی‌ها از اینجا به آغوش آمریکایی‌ها می‌روند و تئاتر می‌گذارند بعد اینجا می‌گویند ما در نیویورک تئاتر اجرا کردیم! کدام نیویورک کدام آمریکا کدام تئاتر؟ این‌ها واقعا من را به خنده می‌اندازد!
بازیگر سینما و تلویزیون اضافه کرد: مگر خارج کجاست بی‌جهت آن‌جا را بزرگ جلوه داده‌ و سعی کرده‌اند این را در ذهن ما کنند، در حالی که آدم‌هایی که آنجا هستند به ضرب و زور پولی تهیه کرده و  به آنجا رفته‌اند و حالا از آنجا فکر می‌کنند جهانی را تسخیر کرده‌اند؛ من امروز خطاب به آن‌ها می‌گوییم که آنجا برده هستید و هرچه دارید از این مملکت است و بیرون از ایران هیچ چیز ندارید و نخواهید داشت.
انتقام سختی که قرار است گرفته شود بازی و شوخی نیست
ارجمند با بیان اینکه ما باید به این مملکت‌مان و به این سردار عزیزمان افتخار کنیم، تصریح کرد: ما نقشی در بزرگ کردن این آدم نداریم، ما باید بنشینیم و بزرگی او را تماشا کنیم مانند قله اورست و دماند که ما نساخته‌ایم اما به عظمتش نگاه می‌کنیم، سردار سلیمانی نیز برای ما به عظمت دماوند است و باید به عظمت او نگاه کنیم و لذت ببریم.
بازیگر نقش مالک اشتر اظهار داشت: سردار سلیمانی به ما شرف و به کشور ما آرامش و با خونش آبروی دوباره‌ای به ما داد و این آن چیزی است که آمریکایی‌ها نمی‌فهمند چون این فرهنگ در آن‌ها نیست.
ارجمند با اشاره به انتقام سخت ایران از آمریکای جنایتکار، گفت: این انتقام سختی که قرار است گرفته شود بازی و شوخی نیست و این دیگر رفتن دو تا قایق تندرو روی خلیج فارس نیست این یک داستان دیگری است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۳۴۳


ارسال