جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ,14 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳
طی ۹ ماهه ابتدای سال جاری صورت گرفت؛
صدور تعداد 471 جواز تاسیس صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر 23 هزار میلیارد ریال در سیستان و بلوچستان
 
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از صدور تعداد 471 جواز تاسیس صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر 23 هزار میلیارد ریال در در این استان خبر داد.
محمود رضا رحمتیان در گفت وگو با عصرهامون، : طی 9 ماهه امسال ، تعداد 471 جواز صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 23 هزار میلیارد ریال صادر شده است. 

وی ادامه داد: این رقم در مقایسه با سال قبل و تا تاریخ 30 آذرماه 97 تعداد جوازهای تاسیس صنعتی و معدنی به ترتیب از نظر تعداد 20.76 درصد رشد، سرمایه گذاری 189.75 درصد رشد و اشتغال 15.14 درصدرشد داشته است. 

رحمتیان افزود : بررسی امار جوازهای تأسیس صنعتی صادره استان در سال گذشته نشانگر این موضوع است که محصولات کانی غیر فلزی با دارا بودن سهم 56.31 درصد از نظر تعداد بیشترین سهم را از سایر گروه های صنعت به خود اختصاص داده است. این آمار بیانگر این موضوع است که صنایع کانی غیر فلزی از جایگاه ویژه ای درسطح استان برخوردار است.

وی تصریح کرد: جواز تاسیس صنعتی یک موافقت اولیه‌ است و به اشخاص حقیقی یا حقوقی برای فعالیت و یا سرمایه‌گذاری در زمینه خاصی داده می‌شود و این اجازه را می‌دهد تا در یکی از شهرڪ‌های صنعتی در جواز نام برده و با امکاناتی که در مجوز پیش‌بینی شده مشغول به تولید کالاهایی باشد که در آن گواهی ذکر شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۴۲۱


ارسال