پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرهنگ پاسدار محمد علی پوراحمدیان گفت: تواضع، افتادگی، مردمداری و مردم یاری حاج قاسم سلیمانی ، این رزمنده مدافع حرم و دفاع مقدس را در دنیا ممتاز و جهانی کرد.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ پاسدار محمد علی پوراحمدیان، فرمانده سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: مردم جهان اسلام مطمئن باشند که سنگرها را یکی پس از دیگری فتح خواهیم کرد و به لطف خدا روزی خواهد رسید که سلطه آمریکایی و اسراییلی در کره خاکی وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره پاسداشت مقام شهید سپهبد سلیمانی افزود: کلیه عاشقان سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی دعوت می شود فردا پنجشنبه ساعت ۹ صبح در مراسم پاسداشت این شهید بزرگ در مسجد امام حسین علیه السلام چابهار حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه تجاوز گری متجاوزان آمریکایی و اسرائیلی هیچگونه گذشتی وجود ندارد ادامه داد: اگر آمریکایی‌ها به آسمان هم بروند سپاه رهایشان نخواهیم کرد و نیروهای کشور امروز مقتدرتر از هر زمانی آماده مقابله با رژیم صهیونیستی هستند.

سرهنگ پوراحمدیان تشریح کرد: کمترین خونبهای شهید سردار سلیمانی محو کامل امریکا از منطقه است و حتی نابودی ترامپ هم نمی تواند بازدارنده از این تصمیم باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خون سردار شهید سلیمانی جریان ساز است و جریان مقاومت را استحکام بخشیده و موجب تقویت اتحاد ملی و منطقه‌ای می‌شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۴۳۲


ارسال