پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲
نماینده ستاد کل نیروهای مسلح:
شهادت سپهبد سلیمانی باعث اتحادبین ملت‌های منطقه شد
 
سردار داود غیاثی راد گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همیشه برای اتحاد مسلمانان جهاد تلاش کرد و عاقبت با شهادت خود اخوان مسلمین را متحد تر کرد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران سردار داود غیاثی راد، نماینده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم بزرگداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که ظهر امروز با حضور جمع کثیری از مردم، ائمه جمعه شیعه و سنی، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیر کل بنادر و مدیر عامل منطقه آزاد و سایر مسئولان شهرستان در مسجد امام حسین علیه السلام چابهار برگزار شد، افزود: امروز شهادت حاج قاسم سلیمانی برای مستکبرین دنیا بسیار خطرناک تر از زنده بودنش شده زیرا اتحاد برادران مسلمان از دفاع مقدس و نابودی داعش بسیار تاثیر گذارتر در دنیای اسلام بوده است.

وی با اشاره به اینکه سرویس های جاسوسی تل آویو تلاش می کنند اسلام تضعیف شود،گفت: آنها تنها دو هدف را دنبال می کنند تا ما نابود شویم یکی تضعیف بال سرخ شهادت با راه حسین ابن علی علیه السلام و دیگری کمرنگ کردن انتظار فرج مهدی موعود که تجمل گرایی و رفاه طلبی مهمترین اصل نابودی این مهم می باشد.

غیاثی ادامه داد: اگر جوانان ما فکر می کنند آزادی جنسی، تجمل گرایی و بی عفتی عامل پیشرفت و توسعه امروز غرب است سخت در اشتباه می باشند چراکه تنها چیزی که باعث رشد امروز جوامع اروپایی شده است علم است.

نماینده ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: وقتی که رزمندگان اسلام فاو را در دفاع مقدس گرفتند، فوکویاما دانشمند ژاپنی آمریکایی تبار وابسته به اسرائیل گفت این تفکر حسینی و موعودی شیعه باعث می شود هر چه از مسلمانان را بکُشید قوی تر شوند و باید این دو نگرش را تضعیف کنید.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز لفظ آیت الله برای امام خامنه ای توسط رسانه های غربی استفاده می شود یک عامل بازدارنده برای ماست تا دنیای اسلام متحد نشوند پس باید همواره لفظ امام را برای فرماندهی کل قوا استفاده کنید تا دشمنان ناکام بمانند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۴۶۹


ارسال