دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب‌شرق نیروی زمینی سپاه؛
شهید سلیمانی ارادت خاصی به شهید میرحسینی داشت/حاج قاسم فاتح قلبها بود
 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب‌شرق نیروی زمینی سپاه گفت: وقتی خبر شهادت قاسم میرحسینی را شنیدیم هیچ کس جرات نداشت این خبر را به حاج قاسم سلیمانی بدهد چون ایشان ارادت خاصی به شهید میرحسینی داشت.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از زاهدنیوز ؛ سردار محمد مارانی در مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی و سالگرد شهادت سردار قاسم میرحسینی در گلزار شهدای زاهدان گفت: شخصیت حاج قاسم سلیمانی یک شخصیت منحصر به فرد بود و به بیان مقام معظم رهبری، ایشان با شجاعت، جسور و با تدبیر بود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب‌شرق نیروی زمینی سپاه افزود: شهید سلیمانی ارادت خاصی به حضرت زهرا(س) داشتند و ایشان شبهای عملیات روضه خوان حضرت زهرا (س) بودند.

وی با اشاره به رشادت های شهید میرحسینی بیان کرد: کربلای 5 یکی از عملیاتهای مهم و موفق جمهوری اسلامی بود و کمر دشمن را شکست و رزمندگان ما با خون خود ضمن مقدس کردن خاک شلمچه باعث پیروزی رزمندگان اسلام و شکست دشمن و موجب پذیرش قطعنامه شدند که این درواقع از عظمت خون شهید میرحسینی بود.

مارانی ادامه داد: شهید میرحسینی قبل از عملیاتنها برای رزمندگان صحبت کرده و به آنها قوت قلب می داد و در صحنه که حضور داشت انگار یک لشکر وارد میدان میشد و این شهید بزرگوار هیچ وقت سلاح به همراه نداشت و سلاح ایشان آیات الهی، توکل و توسل بود.

وی گفت: وقتی خبر شهادت قاسم میرحسینی را شنیدیم هیچ کس جرات نداشت این خبر را به حاج قاسم سلیمانی بدهد چون ایشان ارادت خاصی به شهید میرحسینی داشت و از دست دادن شهید میرحسینی کمر لشکر را شکست و روحیه رزمندگان را به هم ریخت هرچند که خون ایشان درنهایت باعث پیروزی عملیات شد.

سردار مارانی در ادامه با اشاره به رشادت های سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی فاتح قلبها بود و در تمام کشورهای اسلامی و دورتر از مرزهای خودمان شجاعت ها و بزرگی هایش زبانزد بود و باعث پیروزی جبهه مقاومت شد.
 
وی درپایان تصریح کرد: به گفته حاج قاسم سلیمانی برکت خون شهدا و تجربه ما در دفاع مقدس باعث شد تا نفوذ جبهه مقاومت در تمام منطقه و فراتر از آن پیش برود و امروز با نبود حاج قاسم ما مولا و مقتدایی داریم که همانند حضرت علی(ع) بر سختی ها غلبه می کند و با معنویت و نفوذ کلام و اعتقادی که دارند نه تنها جمهوری اسلامی را از مشکلات نجات می دهند بلکه دنیای اسلام را نجات خواهند داد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۴۸۲


ارسال