سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی گفت: آمریکا اگر امروز حرف از مذاکره می زند تنها به خاطر سیلی اولی بود که خورد در حالی که تا قبل کشور را به حمله نظامی تهدید می کرد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی، امام جمعه چابهار در خطبه های نماز جمعه امروز چابهار عنوان کردند: شهید سپهبد قاسم سلیمانی شهید وحدت بود و امروز باید همه در جامعه در مسیر مقاومت و مجاهدت این جریان وحدت را ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا تلاش می‌کرد فلسطین را ضعیف نگه دارد و عراق را مانند رژیم سعودی وابسته کند افزود: آمریکایی‌ها همواره با ترویج فساد و ویرانگری در دنیا چهره واقعی خود را نشان داده اند و بعد از اولین جواب ترور سردار شهید تهدیدات پوشالی شان تبدیل به پیشنهاد مذاکره شد.

وی با بیان اینکه آمریکا منافع نامشروع در خاورمیانه دارد و نظام ارباب و رعیتی درست کرده و کرامت انسان‌ها را شکسته است ادامه داد: سپهد سلیمانی مردی بزرگ و دلسوز برای رزمندگان اسلام و به خصوص رزمندگان مدافع حرم بود و فرزندان شهدای مدافع حرم از ابعاد مختلف به سردار سلیمانی، عشق می‌ورزیدند و او هم به مشکلات فرزندان شهدای مدافع حرم رسیدگی می‌کرد.

خطیب نماز جمعه چابهار تشریح کرد: ولایت پذیری شهید سلیمانی مهم ترین شاخصه ایشان بود همانند مالک اشتر محو در اراده علی بن ابیطالب(ع) بود و شهید سلیمانی نیز محو در اراده ولی فقیه زمان بود، و این همان نقطه اشتراک این دو فرمانده بزرگ اسلام است.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: بی شک آمیخته شدن خون پاک حاج قاسم با حشدالشعبی در سرزمین سیدالشهداء علیه السلام، به دست شیطان بزرگ و جنایت پیشگان آمریکایی، مقاومت اسلامی را در گستره جهان پویاتر خواهد کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۴۹۲


ارسال