سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان وبلوچستان خبرداد
نجات17نفر ازسرنشینان 4خودروی گرفتار در سیلاب
 
رسول راشکی گفت: در پی بارندگی ها و وقوع سیل در سیستان وبلوچستان 126 تیم عملیاتی و امدادی جمعیت هلال احمر در حال امدادرسانی به آسیب دیدگان می باشند.
رسول راشکی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان وبلوچستان درتشریح خبر فوق به خبرنگار عصرهامون افزود: از روز گذشته در پی بارندگی ها و وقوع سیل در استان126 تیم عملیاتی و امدادی جمعیت هلال احمر در حال امدادرسانی به آسیب دیدگان می باشند.

وی بیان کرد: بیشترین سطح عملیات نیروهای امدادی این جمعیت از شب گذشته تاکنون در شهرستان های زاهدان، کنارک، فنوج و سرباز گزارش شده است.

راشکی در ادامه به نجات17نفر ازسرنشینان خودروهای گرفتار در سیلاب اشاره کرد و گفت: از دو خودروی گرفتار در سیلاب در رودخانه‌های محلی سرباز 10 سرنشین و از دو خودرو در روستای گزگز شهرستان دلگان 7 نفر از سرنشینان نجات یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در ادامه به بیان اقدامات انجام شده توسط نجاتگران این جمعیت در اقصی نقاط استان اشاره کرد و ادامه داد: نجات و انتقال مادر باردار در شهرستان کنارک روستای وشنام، نجات 2 نفر در مسیر طغیان رودخانه شهرستان سرباز روستای کشاری، تخریب یک باب منزل در شهرستان زاهدان و ارائه خدمات امدادی به خانواده  مصدوم، راه اندازی سه کمپ اسکان اضطراری در شهرستان های کنارک – فنوج-قصرقند، تخریب یک باب منزل در شهرستان میرجاوه و انجام خدمات امدادی به خانواده مصدوم، تخریب یک منزل مسکونی در شهرستان دلگان و ارائه خدات امدادی به خانواده مصدوم از جمله اقدامات انجام شده تا این لحظه می باشد.


انتهای پیام/


 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۵۲۴


ارسال