دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷
کدام محورها در نیمه شمالی سیستان وبلوچستان مسدود است؟
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر برخی از محور های فرعی به دلیل طغیان رودخانه های محلی و وقوع سیلاب مسدود می باشند.
ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه تمام محورهای اصلی نیمه شمالی استان باز و تردد در آن ها به صورت روان برقرار است، افزود: هم اکنون محور های فرعی میل نادر – سفیدآبه، مهرستان - سرباز، مهرستان - ایرانشهر، مهرستان - سوران، سوران - خاش، سوران – کنت و سوران – هیدوچ به دلیل طغیان رودخانه های محلی و وقوع سیلاب مسدود می باشند.

وی بیان کرد: همچنین محورهای روستایی حوزه تفتان از جمله تمین و تمندان به دلیل بارش برف مسدود بوده و محورهای روستایی حوزه کورین نیز تحت تاثیر پدیده سیلاب قرار دارند.

کرد ادامه داد: اکیپ های راهداری با آمادگی کامل از نخستین ساعات شروع بارندگی در جمعه گذشته، به صورت 24 ساعته در محورهای مواصلاتی حضور دارند وبا امکانات و تجهیزات کامل اقدام به بازگشایی و پاکسازی مسیرها و امدادرسانی به خودروهای در راه مانده نمودند به طوری که محور فرعی سه راهی ملندی – میرجاوه در کمترین زمان ممکن بازگشایی شدند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به پیش بینی کاهش شدید دما و بروز یخبندان بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، گفت: به هم استانی ها و کاربران جاده توصیه می شود از سفر های غیر ضروری پرهیز نموده و در صورت نیاز به تردد در جاده ها، وسیله نقلیه خود را به زنجیر چرخ، سوخت کافی و لباس گرم مجهز کرده و از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل و پیش از ورود به جاده از طریق سامانه های تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۵۷۵


ارسال