پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
گوگل استیدیا روی گوشی‌هایی به‌جز پیکسل امتحان می‌شود
 
گوگل قصد دارد سرویس استیدیا را روی گوشی‌هایی به جز گوشی‌های پیکسل خودش امتحان کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، از ابتدا که گوگل سرویس استیدیا را به جهان معرفی کرد، هیچ شکی در آن نبود که در برنامه خود داشته باشد که تا حد امکان این سرویس را برای همه دستگاه‌های اندرویدی عرضه کند. از ماه نوامبر که این سرویس رونمایی شده است، گوگل به سختی کار کرده است تا بتواند استیدیا را برای گوشی‌های اندرویدی به‌جز گوشی‌های پیکسل خودش ارائه کند. گزارش‌های اخیر منتشر شده از گوگل هم تلاش گوگل را تأیید می‌کنند.

در چند هفته گذشته، کاربرانی که در سرویس گوگل استیدیا ثبت نام کرده‌اند و گوشی‌های پیکسل نداشته‌اند، برای بازی کردن به مشکل خورده‌اند. زمانی که این افراد وارد این سرویس می‌شوند، پیامی برای آن‌ها باز می‌شود محتوی این که دوست دارند با چه دستگاهی بازی خود را انجام دهند. یکی از دستگاه‌های مورد انتخاب این سرویس Chromecast Ultra است و دیگری هم رایانه شخصی. پیام باز شده برای کاربران گوگل استیدیا را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

با این حال، گوگل نسخه آزمایشی این سرویس را برای کاربران گوشی‌های هوشمند ارائه کرده است و کاربران در این سرویس هنوز هیچ کنترلی روی صفحه خوش‌آمد گویی این سرویس ندارند و این استیدیا است که محل بازی را روی دستگاه اندرویدی تعیین می‌کند. به نظر می‌رسد گوگل در حال آزمایش سرویس استیدیا روی دستگاه‌های اندرویدی به غیر از گوشی‌های پیکسل است تا بتواند نحوه عملکرد این گوشی‌ها را برای سرویس تشخیص دهد.
گفتنی است، اولین بار در ماه دسامبر بود که خبر‌های عرضه استیدیا برای گوشی‌های اندرویدی شنیده شد بنابراین این امید وجود دارد که استیدیا برای همه گوشی‌های اندرویدی یا حداقل بیشتر آن‌ها عرضه شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۶۴۱


ارسال
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ ۱۲:۵۱
خب امتحان بشه- چی میشه بعدش مثلا؟