جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ,18 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
ترور سردارسلیمانی آبروی آمریکا را در دنیا برد
 
سردار امان اله گشتاسبی گفت:ترور سردارسلیمانی و هم رزمانش آبروی آمریکا را در دنیا برد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ مراسم یادواره شهید حاج قاسم میر حسینی و شهدای منطقه سیستان با حضور سردار گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل برگزار شد.

در این مراسم سردار امان اله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان استان با بیان اینکه یاد شهداء دائما باید در بین آحاد جامعه به خصوص در بین جوانان زنده نگه داشته شود، گفت: انقلاب اسلامی به عنوان بعد جدیدی شکل گرفت و همه معادلات جهان را بهم زده است در کنار این انقلاب اسلامی شهداء حضور داشتند وآن را به بالاترین درجات رساندند.

گشتاسبی ادامه داد: شهداء و جمعی از بهترین ها رفتند تا نظام انقلاب اسلامی ایران پر قدرت در ۴۰ سالگی خود شکوفا و وارد گام دوم شود.

فرمانده سپاه سلمان بیان کرد: استکبار جهانی و آمریکا امروز در مقابل عظمت و قدرت ایران زانو زده است چرا که در راس نظام امام (ره) و مقام معظم رهبری قرار دارد.

وی تصریح کرد: شهدا در مسیر انقلاب اسلامی می درخشند تا انقلاب از مسیر خود خارج نشود.
 

 
گشتاسبی گفت: آمریکا و استکبار جهانی با مظلوم نمایی و با ادعا دفاع از حقوق بشر امروز در کشور های اسلامی در حال چپاول و جنایت هستند.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی به تنهایی آبروی آمریکایی ها را در منطقه برده است، لذا یکی از دلایل مهمی که آمریکا دست به جنایت بزرگی زد ایستادن نظام در مقابل آنها بوده است.

وی با بیان اینکه هیچ کشوری دیگر ارزشی برای آمریکا قائل نمی شود، گفت: آمریکایی ها می دانند که در منطقه دیگر جایی ندارند آنها از این موضوع عصبانی هستند.

گشتاسبی با بیان اینکه حقیر شدن آمریکا به واسطه انقلاب اسلامی پدید آمده است، ادامه داد: برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی که برگرفته از عاشورا است کوبنده در حال حرکت و تلاش هستیم، ما با افتخار از شهیدمان حمایت و آن را به جهان معرفی کردیم و اگر آمریکایی ها راست می گویند عین الاسد واقعی را به مردم نشان دهند.

وی گفت: قدرت موشکی ما آمریکا را برای همیشه شرمنده کرده است.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۶۵۷


ارسال