سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
همکاری سپاه و هلال احمر برای کمک رسانی به سیل زدگان؛
50 تخته چادر بین خانوارهای آسیب دیده دلگانی توزیع شد
 
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر با اشاره به توزیع اقلام ضروری بین سیل زدگان شهرستان های ایرانشهر و دلگان گفت: مشارکت سپاه در کمک با سیل زدگان قابل تقدیر است.
به گزارش عصرهامون؛ محمدرضا کرد در گفت و گو با خبرنگار پهره با بیان این که همچنان امداد رسانی توسط  جمعیت هلال احمر ادامه دارد، افزود: تا این لحظه 50دستگاه چادر و 50تخته موکت، 30عدد چراغ والر، 800عدد سبد غذایی میان خانوارهای آسیب دیده در شهرستان دلگان توزیع شده است.

 وی ادامه داد: همچنین 70 تخته موکت، 80 تخته پتو، 200عدد سبد غذایی و 600 کیلو پلاستیک میان خانوار های آسیب دیده در شهرستان ایرانشهر توزیع شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به این که وضعیت شهرستان دلگان بحرانی اعلام شده است تا به این لحظه دو تیم امداد و نجات از ایرانشهر به مناطق سیل زده این منطقه اعزام شده است.

وی با اشاره به تخریب صددرصدی منزلی در خیابان شهید بهشتی 9 ایرانشهر در بارندگی اخیر عنوان کرد: در این شهرستان عمده خسارت مربوط به روستا کلینک تاج محمد خانی، خیابان کارگر، گمرک که شامل آبگرفتگی و تخریب می باشد.

کرد در پایان با اشاره به همکاری نیروهای سپاه، بسیج در حوادث اخیر گفت: 4تیم امداد و نجات به روستا قاسم آباد شهرستان بمپور اعزام شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۶۶۲


ارسال