پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲
9 دی لکه ننگی بر پیشانی دشمنان نظام است
 
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: 9 دی مانند لکه ننگی بر پیشانی دشمنان نظام و اغتشاش گران تا ابد برجای ماند.
به گزارش عصرهامون ؛ مولوی عنایت الله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت سرباز در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: مردم ایران بارها در روزهای سخت حماسه آفریدند و در روز 9 دی سال 1388 به نظر بنده بزرگترین بیعت خود را با نظام و رهبری انجام دادند و قطعا پای این بیعت نیز خواهند بود.

وی افزود: 9 دی مانند لکه ننگی بر پیشانی دشمنان نظام و اغتشاش گران تا ابد برجای ماند و یک روز تاریخی در کارنامه سراسر حماسه مردم ایران شد.

وی ادامه داد: کسانی که به دنبال ایجاد اغتشاش و فتنه در کشور بودند با بیداری و بصیرت مردم مجبور به عقب نشینی و شکست شدند که این بسیار مهم و تاثیرگذار است.

مولوی رسولی زاده گفت: حماسه 9 دی باعث شد تا چهره دشمنان ایران و امریکای جنایتکار بیش از پیش نمایان شود، زیرا آنها با اعتراض به آرای مردم و حضور میلیونی ملت ایران در انتخابات سال 88 قصد داشتند به اصل نظام ضربه بزنند ولی مردم با ولایتمداری خود ثابت کردند که هیچگاه فریب دشمنان را نمیخورند.

وی ادامه داد: دشمنان حضور فعال در منطقه داشته و دارند و در طول تمامی سالهای عمر انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد تنه در کشور بوده است که اینجا مردم دشمن شناس و با بصیرت ایران با رهبری فرزانه رهبر معظم انقلاب نه تنها راههای نفوذشان بسته شده بلکه ضربات سختی نیز به پیکره پوشالیشان وارد آمده است.

مدرس دینی اهل سنت شهرستان سرباز با توجه به اینکه در سیستان و بلوچستان نیز برخی به دنبال ایجاد اغتشاش هستند، تصریح کرد: مردم خوب و فهمیده استان همیشه راه خود را از اغتشاشگران و فتنه گران جدا کرده اند و انشاالله امسال نیز همچون سالهای گذشته مردم در راهپیمایی روز 9 دی شرکت می کنند.

مولوی رسولی زاده در پایان با دعوت از عموم ملت ایران برای حضور در راهپیمایی 9دی، خاطر نشان کرد: از آحاد مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی میخواهم حماسه نهم دی را امسال باشکوه تر از سال قبل برگزار کنند چراکه امسال نیز برخی از دشمنان درصدد ضربه زدن به نظام و ایجاد فتنه درکشور بودند که ناکام مانده و به هدف خود نرسیدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۰۷


ارسال