جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
وزیر سابق اطلاعات گفت: برنامه ریزی فتنه 88 را امریکایی ها از سالهای قبل انجام داده بودند و زمانی که این فتنه اتفاق افتاد دنیای استکبار طعم قدرت جمهوری اسلامی را چشید.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از زاهدنیوز ؛ حجت الاسلام حیدر مصلحی در مراسم محوری بزرگداشت 9 دی که با حضور پرشور مردم شیعه و سنی در مسجد جامع زاهدان برگزار شد، بیان کرد: دلیل این که هرسال برنامه بصیرتی دررابطه با 9 دی برگزار می کنیم این است که ما همیشه با فتنه ها سروکار داریم و این فتنه ها تمام شدنی نیست و اگرما دست از اسلام برداریم دشمن هم دست از سر کشور ما بر میدارد اما خون شهدا به ما این اجازه را نخواهد داد.

وزیر سابق اطلاعات افزود: ملت ما همیشه دربرابر استکبار ایستاده است و با وجود اینکه هزینه های زیادی برای متوقف کردن حرکت و ایستادگی ملت ایران کرده اند اما این ایستادگی ملت ایران، دشمنان را بیچاره کرده است.

وی با اشاره به اینکه راه پیشرفت جامعه توجه به تاریخ است افزود: باید از تاریخ درس بگیریم و برای آینده برنامه ریزی کنیم چنانچه خداوند در قرآن نیز بسیار تاکید کرده تا از گذشتگان درس بگیریم.

مصلحی ادامه داد: همیشه باید به عوامل رشد و پیشرفت جوامع توجه داشت و آن عوامل را در زندگی خود پیاده کرد چراکه انقلاب اسلامی با طراحی امام 40 سال است با قدرت به پیش می رود و عرصه های گوناگون را فتح می کند.
وی با اشاره به اینکه تمدن اسلامی مانند شیر خفته است، افزود: این تمدن اسلامی که همانند شیر خفته ای است اگر زنده بماند نابودی غرب را به دنبال دارد و درواقع این امام (ره) بود که این شیر خفته رابیدار و هوشیار کرد.
وی با اشاره به اینکه امریکا درحال فروپاشی است تصریح کرد: جمعی از هیئت علمی های دانشگاههای امریکا مقاله ای منتشر کرده اند که امریکا از بعد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی درحال فروپاشی است و منشا آن نیز انقلاب اسلامی ایران با تفکر اسلام ناب محمدی است.
وزیر سابق اطلاعات در ادامه بیان داشت: دشمنان در طول 40 سال توطئه های فراوانی برای فروپاشی نظام اسلامی طراحی و اجرا کرد که یکی از آنها 8 سال جنگ تحمیلی است که همه دنیای استکبار در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار گرفتند و درواقع در فتنه های 68 و 78 نیز آل سعود نقش پررنگ و مشخصی داشت و خود عربستانی ها اعتراف کردند در طول 8 سال جنگ تحمیلی 40 میلیارد به صدام کمک کرده اند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم حرکتی تاریخی و قرآنی انجام دادند افزود: ایشان تاکید کردند که اگر به دوران دفاع مقدس و جنگ 8 ساله و فتنه های گذشته توجه نداشته باشیم نمی توانیم به جلو برویم که باید از گذشته درس بگیریم.

حجت الاسلام مصلحی افزود: جمهوری اسلامی با تمام هزینه های میلیاردی که حکومت های مرتجع منطقه انجام می دهند به راه خود با قدرت ادامه می دهد اما با موفقیت هایی که در کشورهای مختلف به وجود آمده و بر اساس اطلاعات موجود، به زودی آل سعود نابود خواهد شد.

وزیر سابق اطلاعات گفت: برنامه ریزی فتنه 88 را امریکایی ها از سالهای قبل انجام داده بودند و زمانی که این فتنه اتفاق افتاد دنیای استکبار طعم قدرت جمهوری اسلامی را چشید با تمام هزینه های زیادی که کرده بودند و می خواستند اصل نظام را هدف قرار دهند اما با مدیریت مقام معظم رهبری و حماسه حضور مردم، تیرشان به سنگ خورد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان بر روی نفوذ برنامه ریزی های گسترده ای انجام داده است، افزود: در سالهای گذشته مقام معظم رهبری بر روی بحث نفوذ بسیار تاکید کرده اند چراکه دشمنان می خواهند مسئولین و مردم را دچار اشتباه محاسباتی کنند تا نتوانند تصمیمات درستی اتخاذ کنند و به این جمع بندی رسیده اند که یکی از راههایی که می توانند انقلاب را متوقف کنند انتخابات است و دشمنان با تبلیغات گسترده به دنبال این هستند که با این ترفند مردم و مسئولین را دچار اشتباه محاسباتی کنند.

وی خاطرنشان کرد: تنها 20 درصد مشکلات اقتصادی مربوط به تحریم است و بسیاری از این معضلات با تدبیر و برنامه ریزی قابل حل شدن است اما متاسفانه برخی از مسئولین به این باور نرسیده اند که کشور با کمک نخبگان و دانشجویان نخبه در زمینه های مختلف پیشرفت های چشمگیری داشته است.

حجت الاسلام مصلحی درپایان گفت: دشمن با طراحی که انجام داده در بحث تحریم ها به دنبال بالابردن نارضایتی عمومی است و برنامه بعدیشان این است که چالش را به اصل نظام برگرداند و دشمن در تمام فتنه هایی که انجام داده به دنبال این است که مسیر مطالبه گری که مقام معظم رهبری تاکید فراوانی بر آن دارد را منحرف کند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۰۹


ارسال