پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
گوگل فلایتز چیست؟ چه کاربردی دارد؟
 
در دنیای امروز که همه چیز سرعت گرفته است، بهترین وسیله نقلیه نیز هواپیما می باشد. حتی می توان گفت قبل از اینترنت این هواپیما بود که ارتباط کشورهای جهان را امکان پذیر و راحت ساخت.
در دنیای امروز که همه چیز سرعت گرفته است، بهترین وسیله نقلیه نیز هواپیما می باشد. حتی می توان گفت قبل از اینترنت این هواپیما بود که ارتباط کشورهای جهان را امکان پذیر و راحت ساخت. در حال حال حاضر با اینترنتی شدن خرید بلیط هواپیما سرعت و راحتی این سفر چند برابر شده است.
حال که دنیا با سرعت در حرکت می باشد و سفر و آشنایی با کشور های دیگر بخشی مهم در زندگی هر فرد. تنها وسیله حمل و نقل مناسب به ویژه در مسافت های طولانی و تورهای اروپایی هواپیما می باشد.
پس از تصمیم سفر و انتخاب مقصد نوبت به رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما می باشد. پس از مشخص شدن زمان رفت و برگشت و موقعیت هتل نوبت به آن می رسد که جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر مقصد را بشناسیم و برنامه سفر را آماده کنیم.
همانطور که گفتیم راحت ترین راه برای خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی می باشد. سوالی که پیش می آید این است که بلیط را باید از کدام سایت خریداری کنیم ؟ و قیمت کدام سایت از بقیه بهتر می باشد؟ با خرید از کدام سایت به مشکل نخواهیم خورد؟
در سراسر دنیا سایت های بخصوصی برای این خرید طراحی شده است که می توان به SKYSCANNER ,GOOGLE FLIGHTS  و ... بهترین و مطرح ترین ان ها اشاره کرد. متاسفانه از آن جایی که خرید از سایت های خارجی برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست، استفاده از این سایت های نیز ممکن نیست و باید به سراغ سایت های فعال شرکت های هواپیمایی معتبر ایران برویم.
البته توصیه می شود که قبل از خرید و جستجو در سایت های ایرانی قیمت، زمان حرکت و فرود و دیگر امکانات پرواز مد نظر را در سایت GOOGLE FLIGHTS  چک کنید.
گوگل فلایتز چیست؟
گوگل فلایتز یکی دیگر از برنامه فوق العاده کاربردی شرکت گوگل میباشد که دنیای سفر و خرید بلیط هواپیما دگرگون کرده است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا برای مقصد خود با دنبال بلیط هواپیما گشته و پس از انتخاب وارد سایت ایرلاین مربوطه شده و به راحتی برای خرید اقدام کنند. حتی بسیاری از مسافران ایرانی نیز ابتدا پرواز خود را در گوگل فلایتز چک می کنند سپس با خیال راحت بلیط خود را از سایت های معتبر داخلی خریداری می کنند.
اگر پس از بررسی قیمت بلیط هواپیما در گوگل فلایتز به دنبال سایتی معتبر برای خرید بلیط هواپیما بودید می توانید از این سایت https://www.tahagasht.com/ برای خرید مطمئن و ارزان اقدام کنید.
یکی از کاربرد های بسیار خوب این برنامه این می باشد که پرواز هایی را که بالا 80% احتمال دارد تاخیر داشته باشد را پیش بینی می کند و این احتمال را با عنوان ایرلاین و دلیل ارائه می دهد. این کار می تواند تا حدود بسیار زیادی از اتلاف وقت مسافران و شلوغی بی مورد فرودگاه های جلوگیری کند.
 پیدا کردن پرواز در گوگل فلایتز
 1. واژا Google Flights  را جستجو کرده و وارد سایت گوگل فلایتز شوید.
  در سرچ باکس ابتدای صفحه شهر یا فرودگاه مقصد را انتخاب کنید. همچنین می توانید با کلیک کردن بر روی لیست مقاصد محبوب و یا روی نقشه جهانی گوگل مقصد خود را پیدا کنید.
  نوع بلیط خود را از بین بلیط های یک طرفه، رفت و برگشت یا بیش از یک پرواز انتخا کنید.
  تعداد مسافران و نوع کابین پروازی (اکونومی، بیزینس، فرست کلاس) را تعیین کنید.
  زمان دلخواه پروازتان را بر روی تقویم موجود انتخاب کنید. و گزینه جستجو را بزنید. در این قسمت پرواز های موجود از پایین ترین قیمت به صورت صعودی برایتان نمایش داده می شود. البته در گوگل فلایتز قیمت ها هر 24 ساعت یکبار به روز می شود.
  می توانید از فیلتر های تعداد توقف، نوع ایرلاین و ساعات پرواز نیز برای محدود کردن پرواز ها استفاده کنید. البته این قسمت کاملا اختیاری می باشد.
  حتی می توانید لیست پرواز های نشان داده شده را براسا دلخواه مرتب و فیلتر کنید.
  حال با مشاهده تمامی جزئیات پرواز انتخاب شده بر روی آن کلیک کرده و وارد سایت ایرلاین مربوطه می شوید. یعنی از سایت گوگل فلایتز خارج شده و وارد سایت رسمی ایرلاین مربوطه می شوید. حال می توانید با گزینه تایید و وارد کردن اطلاعات مسافران وارد صفحه پرداخت شوید. البته همانطور که گفته شد برای کاربران ایرانی به دلیل نداشتن کارت پرداخت مناسب، امکان خرید وجود ندارد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۲۶


ارسال