سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰
کمک جامعه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان به سیل زدگان جنوب استان
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از کمک جامعه ورزش به سیل زدگان جنوب استان خبر داد.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: صبح امروز ، سه شنبه 24 دیماه
اداره کل ورزش و جوانان استان بهمراه جامعه بزرگ ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با برپایی چادر های جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به کمک هموطنان سیل زده در جنوب استان شتافتند.

وی افزود: حسب دستور مقام معظم رهبری جهت کمک‌ و همیاری به هموطنان سیل زده در استان، از اینرو جامعه بزرگ ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان حضور گسترده‌ای در این امر داشتند و بار دیگر، ورزشکاران قهرمانان و جوانان همچون گذشته آیین ایثار و جوانمردی را زنده نگه داشتند و به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

وی ادامه داد: با دستور مهندس موهبتی استاندار ما نیز از همان آغاز تلاش کردیم تا با همت هیئت های ورزشی و سازمان های مردم نهاد همراه مردم سیل زده استان باشیم.

 کرد تاکید کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، چادر های جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی جامعه بزرگ ورزش و جوانان در سراسر استان و همچنین کمک های مردم شریف زاهدان از امروز 24 دیماه 98 در محل دهکده ورزشی
 المپیک زاهدان  برپا شده است، تا هر چه سریعتر این کمک ها جمع آوری و برای هموطنان سیل زده جنوب استان ارسال شود.

وی تصریح کرد: این اولین محموله کمک های نقدی و غیر نقدی جامعه بزرگ ورزش و جوانان می‌باشد که امروز به مناطق سیل‌زده ارسال گردیده و فردا نیز محموله دوم پس از جمع آوری و بسته بندی، جهت یاری و کمک به مردم سیل زده جنوب استان ارسال خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خاش و سراوان هر کدام یک محموله به صورت جداگانه به مناطق سیل زده جنوب استان ارسال کرده اند.                                

کرد در پایان اظهار کرد: مهم ترین اقلام جمع آوری شده و ارسال اولین محموله کمک های غیر نقدی پتو، کنسروجات، ظروف منزل، پوشک بچه، لباس گرم، خرما، فرش ،موکت، برنج و روغن، شیر خشک ولوازم گرمایشی بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۴۷


ارسال