پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمد شهلی بر گفت: يك محموله مواد غذايی و آشاميدنی توسط شورای مديريت بهره برداری و تعاونيهای صيادی منطقه بريس برای كمك به سيل زدگان منطقه دشتياری ارسال شد.
به گزارش عصرهامون، محمد شهلی بر، مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: اين محموله شامل مقاديري آب معدنی، قوطي كنسرو لوبیا، قوطي كنسرو بادمجان، قوطي كنسرو ماهي، بيسكوئيت، دوغ و تعدادي قرص نان گرم می باشد.

وی با بیان اینکه این محموله به روستاي كلاني ارسال شده است، افزود: كمكها از سوي جامعه صيادي ادامه داشته و صيادان ديگر بنادر نيز در حال تهيه و ارسال محموله هاي كمكي براي مردم شريف سيل زده چابهار و كنارك مي باشند.

شهلي بر ادامه داد: این محموله به همت شورای مديريت بهره برداری و تعاونی های صيادي بريس تهيه و به روستای كلانی دشتياری ارسال شد.

وی با بیان اینکه کمک رسانی به سیل زدگان باید دغدعه همه باشد تاکید کرد: مطمئنا بزرگترین کمک در شرایط سخت به سیل زدگان دشتیاری علاوه بر ارسال محموله این است که مسئولین در کنار مردم می باشند.

وی خاطرنشان کرد: جنبه والای معنوی کمک به سیل زدگان مطمئنا بسیار ارزشمند است و این کمک ها دلگرمی خوبی برای مردم دشتیاری خواهد بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۵۴


ارسال