پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد:
ارسال نهمین محموله کمک های انسان دوستانه بندر چابهار به مناطق سیل زده
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ارسال نهمین محموله کمک های انسان دوستانه بندر چابهار به مناطق سیل زده چابهار و کنارک خبر داد.
بهروز آقایی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: در پی وقوع سیل در مناطق روستایی جنوب استان تمامی واحدها و شرکت های فعال در اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان مکلف به امداد رسانی همه جانبه به مردم سیل زده شدند.

وی ادامه داد: در این راستا تیم های تیم های واکنش سریع یگان حفاظت، عملیاتی و گشت و نظارت بر سواحل استان به منظور امدادرسانی و برآورد سطح خسارت و نیازمندی های مردم در مناطق روستایی حضور یافتند و در پی آن دیگر ظرفیت ها و ماشین آلات فعال در پروژه های در دست اجرای بندر چابهار نیز جهت امدادرسانی و بازگشایی معابر روستایی به این مناطق ارسال شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان این که  در دو روز گذشته  علاوه بر کمک های نقدی، 8 محموله کمک های غیر نقدی کارکنان این اداره کل و شرکت های فعال در بندر به مناطق سیل زده ارسال شد اضافه کرد: امروز نیز نهمین محموله کمک های نقدی عازم روستاهای چابهار و کنارک شد.

به گفته آقایی، این محموله ها شامل پتو، روفرشی، چراغ شارژی، لوازم بهداشتی، پزشکی و دارویی، لباس گرم، کنسروجات، آب معدنی و سایر مواد خوراکی بود.

وی در ادامه از اعزام تیم امدادرسانی بانوان اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به روستاهای سیل زده عورکی، دیول، کچو و تلنگ خبر داد و افزود: دو اکیپ خدمات پزشکی و دارویی بندر چابهار نیز به روستاهای سیل زده اعزام و بیمارستان صحرایی نیز در این مناطق برپا شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۸۱


ارسال