پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
جمشید سارانی گفت: راههای مواصلاتی فرعی ۱۲۰ روستای چابهار در بخش دشتیاری در پی سیلاب از بین رفته است و نیازمند ساخت جاده و شن ریزی می باشد.
به گزارش عصرهامون، جمشید سارانی، بخشدار دشتیاری چابهار در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: ۶ روستای کلانی و دور دشتیاری به صورت هوایی امداد رسانی می شوند و خوشبختانه به دلیل خروج آب از منطقه عمق آب نسبت به گذشته کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه وسایل گرمایشی مورد نیاز است افزود: با توجه به سرمای حاصل از بارندگی و آب های راکد در منطقه مردم بیشتر به نفت سفید، چراغ، هیتر و در مجموع وسایل گرمایشی بیشتری نیازمندند.

بخشدار دشتیاری ادامه داد: آب سیل از ۴ منطقه دلگان ها، ریمدان ها، پلانی و کلانی های خارج می شود و بیشترین خسارت نیز در این مناطق وارد شده است.

وی تاکید کرد: همه نهادهای مردمی و دولتی به صورت خودجوش به مردم سیل زده کمک رسانی کرده اند، ادوات و ماشین های راهسازی اولویت نیاز منطقه برای ساخت راههای ارتباطی در جهت کمک رسانی سریعتر به مردم می باشد.

وی خاطرنشان کرد: سرریز آب از دو سد پیشین و زیردان قطع شده است و این مهم عاملی برای خروج زودتر با کاهش عمق آب از منطقه می باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۸۰۴


ارسال