پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
رقابتهای زورخانه ای ساحلی کشور در سیستان و بلوچستان آغاز شد
 
دومین دوره رقابتهای ساحلی در رشته های تیمی، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی با عنوان یادواره سپهبد پهلوان شهید قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.
به گزارش عصرهامون، این پیکارها در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از صبح روز پنجشنبه  بیست و ششم دی ماه سالجاری با حضور نوجوانان و جوانان شرکت کننده از استانهای کشور در مجموعه پردیس لاله زاهدان آغاز شد.

بر همین اساس شرکت کنندگان و مدعیان قهرمانی با یکدیگر در سه رشته تیمی، مهارت فردی در سه وزن 50-، 70- و 70+ کیلوگرم و کشتی پهلوانی در 4 وزن 60-، 70-، 80- و 80+ در رده سنی نوجوانان و در در سه وزن 60-، 80- و 80+ کیلوگرم و کشتی پهلوانی در 4 وزن 70-، 80-، 90- و 90+ در رده سنی جوانان رقابت خواهند کرد تا سرانجام نفرات برتر این دوره از رویداد های جذاب زورخانه ای نوجوانان و جوانان کشور معرفی گردد.

بنابراین گزارش در همه رشته ها بیش از  140 رقابت میان ورزشکاران شرکت کننده برگزار می گردد و نفراتی مجوز حضور در رقابتهای کشتی پهلوانی را خواهند داشت که در مسابقات مهارت فردی حداقل حدنصاب یک رشته را کسب نموده باشند. 

یادآور می شود: مسابقات بر اساس آخرین مقررات و قوانین فنی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار  و به نفرات اول تا سوم مشترک حکم و مدال قهرمانی اعطاء خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۸۳۰


ارسال