چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
در خطبه های نماز جمعه این هفته زاهدان مطرح شد؛
ضربه جبهه مقاومت کوبنده ترخواهد بود/با شهادت حاج قاسم سلیمانی،آمریکا منفورتر شد
 
امام جمعه زاهدان گفت: جبهه مقاومت سرداران بزرگی را تربیت کرده تا جای شهیدانی همچون سردار قاسم سلیمانی را پرکنند و اینگونه اقدامات باعث می شود حرکت جبهه مقاومت سریع تر و ضربه آن کوبنده تر شود.
به گزارش عصرهامون ؛ حجت الاسلام مصطفی محامی در خطبه های امروز نمازجمعه زاهدان با تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی به رهبر معظم انقلاب و مردم ایران بیان کرد: شهید سلیمانی پاداش یک عمر مجاهدت خود را از خداوند تبارک و تعالی گرفت درواقع افتخار بزرگی است در سحرگاه جمعه و شب رحمت خداوند این شهید بزرگوار به دیدار خداوند رفت.

امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی از چند منظر قابل بررسی است، افزود: از منظر رهبر معظم انقلاب سرباز بزرگ ولایت از دست رفته است و این ملت پرشور با امام خودشان و رهبر معظم انقلاب عهد می بندند که همچون سردار سلیمانی سرباز فداکار و گوش به فرمانی باشند و نشان خواهند داد که راه این شهید را ادامه خواهند داد.

وی ادامه داد: از منظر جبهه مقاومت سردار بزرگی از دست رفته است اما جبهه مقاومت سرداران بزرگی را تربیت کرده تا جای این شهیدان را پرکنند و پرچم مقاومت را برافراشته نگه داشته و نگذارند در حرکت جبهه مقاومت خلل و کندی وارد شود و درواقع اینگونه اقدامات باعث می شود حرکت جبهه مقاومت سریع تر و ضربه آن کوبنده تر شود.

حجت الاسلام محامی تاکید کرد: این شهادت ها سبب بیداری و انسجام بیشتر جبهه اسلامی است و جبهه مقاومت انتقام سختی از دشمنان خواهد گرفت.

وی افزود: از منظر امت شهید پرور ایران نیز فرزند رشیدی از دست رفته است درحالی که امت اسلامی فرزندان بزرگ و رشیدی را تربیت کرده تا راه این شهیدان را ادامه داده و راه پرافتخار سرداران و شهیدان ما بدون رهرو نخواهد بود و جوانان ما آماده سربازی برای ولایت و ادامه دادن راه پرافتخار شهید حاج قاسم سلیمانی هستند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: از منظر دشمن استکباری و صهیونیستی نیز خیال می کنند با شهید کردن این سرداران ضربه ای به جامعه اسلامی زده اند ولی همانطور که خداوند وعده داده نقشه کفار تحقق نخواهد یافت چراکه این شهدا تمام زندگیشان درراه جبهه مقاومت بود و شهادتشان نیز باعث تقویت جبهه مقاومت خواهد شد و دشمنان با این عمل پست، نفرت خود را در دل مردم ما بیشتر کردند.

وی با اشاره به مناسبت اجرای طرح استعماری کشف حجاب به دستور رضاخان نیز بیان کرد: دشمنان همواره تلاش می کنند تا اسلام و ما را مورد هجمه قرار دهد و یکی از راههای ضربه زدن به اسلام و جوامع اسلامی از راه حجاب است.

حجت الاسلام محامی درپایان خاطرنشان کرد: حجاب گذشته از اینکه یک حکم شرعی است اما منافع فردی و اجتماعی فراوانی دارد و دشمنان به دنبال این هستند تا این نماد اسلامی را در جامعه کمرنگ کنند و باید خود و خانواده های ما به امر مهم حجاب اهتمام جدی داشته باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۸۸۵


ارسال