پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
قطعی و اختلال تلفن همراه در مناطق سیل زده شهرستان دلگان موجب اظهار گلایه مردم این منطقه شده است.
به گزارش عصر هامون به نقل از صدای بلوچ، پس از بارش باران و سیلاب خطوط تلفن همراه و ثابت و همچنین اینترنت بخش جلگه چاه هاشم دلگان و تعدادی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان به مدت دو تا سه روز قطع بود.

پس از سه روز خطوط تلفن مناطقی که خطوط تلفن همراه و ثابت آن روستاهایی که قطع شده بود، وصل شد اما اختلال و قطعی خطوط تلفن از همان روز دامنگیر این مناطق که جز محروم ترین نقاط کشور هستند، بوده است.

به طوری که امروز پنجشنبه خطوط تلفن همراه اپراتور ایرانسل و همراه اول و همچنین در شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان تا ساعاتی قطع بوده است.

جمعی از اهالی این منطقه در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ نسبت به این قطعی ها و اختلال خطوط تلفن همراه اظهار گلایه کردند.

محمد شهلی بر در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: خطوط تلفن همراه و اینترنت در این چند روز پس از سیل در برخی از روستاهای شهرستان دلگان یا قطع بوده و یا با کندی همراه بوده است.

وی ادامه داد: از ساعاتی قبل خطوط تلفن همراه دو اپراتور ایرانسل و همراه اول با قطعی و اختلال همراه است. شهلیبر تصریح کرد: متاسفانه زمانی که خطوط تلفن همراه و اینترنت این دو اپراتور قطع و یا با اختلال همراه است، هیچ کس در این شهرستان پاسخگو نیست.

وی خاطرنشان کرد: از مسئولان مخابرات شهرستان ایرانشهر و مخابرات استان سیستان و بلوچستان تقاضا داریم نسبت به رفع معضلات و مشکلات شهرستان دلگان اقدام کنند.

تلاش خبرنگار ما برای تماس با مسئولان مخابرات شهرستان ایرانشهر (که مخابرات شهرستان دلگان زیر مجموعه آن است) برای پیگیری این موضوع، بی نتیجه بود.

در هر حال باید مسئولان مخابرات استان و شهرستان ایرانشهر (که مخابرات دلگان زیر مجموعه آن است) نسبت به رفع مشکل و معضل قطعی و اختلال خطوط تلفن در مناطق سیل زده شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۸۹۰
مرجع : عصرهامون


ارسال