پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی گفت: تقویت سپاه از الزامات کشور است حضور آمریکا در منطقه باعث ویرانی شده است و همه ما امنیت امروزمان را مدیون سپاه هستیم.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی، امام جمعه چابهار در خطبه های نماز جمعه امروز بیان کرد: امروز خواسته ملت های منطقه این است که آمریکا از منطقه خارج شود چراکه اینان داعش را با کمک عربستان بر مردم مظلوم مسلمان کشورهای مختلف تحمیل کردند‌.

وی عنوان کرد: امروز عناصر اقتدار کشور مانند نیروی قدس سپاه پاسداران، در عرصه سیاست بین‌المللی، تمام معادلات آمریکا در منطقه را بر هم زده است واین یک اقتدار برای نظام است.

وی با بیان اینکه تقویت سپاه و بسیج و دیگر عناصر انقلابی از مهم‌ترین خواسته‌های مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام بود تاکید کرد: باید به این امر توجه بیشتری شود و همه در قبال امنیت کشور موظف به حمایت از سپاه می باشیم.

حجت الاسلام موسوی تشریح کرد: اما سیلی آن چیزی بود که سپاهیان عزیز ما نواختند سیلی قانونی و محکمی که به صورت سیاه شیطان نواخته شد هنوز برایشان گیج کننده است.

وی خاطرنشان کرد: انتقام واقعی روزی است که حضور فساد انگیز آمریکا در این منطقه را مشاهده نکنیم و جمع کردن بساط تروریست ها از منطقه بخشی از اقدامات حاج قاسم در جبهه مقاومت است که بسیار ارزشمند می باشد.

در پایان مردم در حمایت از سپاه شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۹۰۸


ارسال