پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱
۹۰ دقیقه با بلندگو به ما فحش ناموس دادند!
 
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: مسائل فنی این قدر در مسائل حاشیه‌ای درگیر شد که بازی از روند عادی خود خارج شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از خبرورزشی، مجتبی سرآسیایی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال شهر خودرو مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: مسائل فنی این قدر در مسائل حاشیه‌ای درگیر شد که بازی از روند عادی خود خارج شد. دو تیم اوایل مسابقه شرایط خوبی داشتند و ما موقعیت‌های خوبی داشتیم.
وی ادامه داد: ما صادقی، خلعتبری و آقاجانپور را نداشتیم و می‌توانم بگویم در نیم‌فصل، شرایطی رقم خورد که دست‌مان خالی بود. ما شروع خوبی داشتیم، اما اتفاقاتی که در زمین افتاد، داوری و شرایط فنی را تحت تأثیر قرار داد و از شرایط خود خارج کرد. واقعاً جای تأسف دارد. برای من که خاطرات و تعاریف خوبی از مردم بوشهر شنیده بودم، اتفاقات رخ داده در ورزشگاه جای سوال بزرگی داشت. این اتفاقات را زیبنده شهر و مردم بوشهر ندیدم.
سرمربی شهر خودرو با اشاره به اخراج حسین مالکی که باعث شد کادر فنی شاهین، تصمیم به خارج کردن بازیکنان خود از زمین بگیرند، تصریح کرد: کارشناسان روی صحنه‌های مختلف نظر می‌دهند. اخطار دوم مالکی که در محوطه جریمه رخ داد، تصمیم اشتباهی نبود، اما مسائلی چون بیرون کشیدن تیم باعث شد بازی تحت تأثیر قرار بگیرد. این اتفاقات در لیگ دسته سوم هم نمی‌افتد. من شرایط شاهین را درک می‌کنیم و می‌دانم با این پتانسیل، در جایگاه بدی قرار دارد، اما نباید شرایط فوتبال را نازیبا کنیم و اصل فوتبال را تحت تأثیر قرار دهیم.
سرآسیایی با گلایه از الفاظ به کار برده شده توسط هواداران شاهین خاطرنشان کرد: همه تماشاگران این کار را نمی‌کردند، اما اینکه یک بلندگوی دستی در ورزشگاه، ۹۰ دقیقه فحش ناموس بدهد، از قاعده فوتبال خارج است. بچه‌های ما از این اتفاقات، مات و مبهوت بودند. مگر می‌شود در حضور نیروی انتظامی، بلندگوی جایگاه تماشاگران ۹۰ دقیقه فحاشی کند؟ نمی‌دانم این اتفاق چگونه رخ می‌دهد.
وی با بیان اینکه این التهابات، بازی فوتبال را خراب کرد، گفت: پس از اخراج بازیکن شاهین، شاهد دفاع محض بودیم و ای کاش این اخراج اتفاق نمی‌افتاد. چون بازی از طراوت خود خارج نمی‌شد و شاهد دیدار بهتری بودیم. من برای شاهین آرزوی موفقیت می‌کنم، اما ان‌شاءالله صبر تماشاگران این تیم بیشتر شود و با انرژی بیشتر، تیم خود را کمک کنند. این تیم بازیکنان قابلی دارد و با شرایط فنی بدی مواجه نیست. فکر می‌کنم مسیر را اشتباه می‌رویم.
سرمربی شهر خودرو در پاسخ به اظهارات یکی از خبرنگاران که از اشتباهات داوری علیه شاهین سخن گفت، بیان کرد: دو پنالتی ما مقابل سپاهان گرفته نشد و امتیازات زیادی از دست دادیم،‌ اما این رویه جز اعمال فشار به داور و اشتباهات بیشتر او و از بین بردن زیبایی فوتبال، به جایی نمی‌رسد.
سرآسیایی با بیان اینکه در این مسابقه، مسیر فوتبال کاملاً عوض شد، اظهار داشت: شاهین اوایل مسابقه، پتانسیل خیلی خوبی در دفاع و ضدحمله داشت و ما هم فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم، اما دفاع کردن پشت محوطه جریمه روی عملکرد فنی بازی تأثیر گذاشت. بیشتر بازیکنان ما در شوک بودند و مسیری که بازی طی کرد، باعث شد که مسابقه طراوت خود را از دست بدهد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۹۴۲


ارسال