سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۸
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان خبر داد؛
بازدید رایگان از موزه تاریخ طبیعی در روز ملی هوای پاک
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن 29 دیماه روز ملی هوای پاک علاوه بر ویژه برنامه های مختلف، بازدید از موزه تاریخ طبیعی نیز رایگان است.
وحید پورمردان در گفت وگو با عصرهامون افزود: به مناسبت فرا رسیدن 29 دیماه روز ملی هوای پاک کارگاه های آموزشی در سطح استان به منظور آشنایی با مباحث زیست محیطی با محوریت هوای پاک و مدیریت سبز برای دستگاه های اجرایی استان برگزار می شود.
 
وی ادامه داد: مدرسین این کارگاه ها از میان کارشناسان مجرب اداره کل هستند که در سراسر استان اقدام به تدریس مباحث زیست محیطی برای گروه هدف مذکور می کنند.
 
وی همچنین از برگزاری مسابقه تیراندازی ویژه پرسنل یگان حفاظت محیط زیست استان و در میدان تیر شهرستان زاهدان خبر داد.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تصریح کرد: از دیگر برنامه های اجرایی توسط این اداره کل به مناسبت روز ملی هوای پاک، حضور کارشناسان محیط زیست و محیط بانان در مدارس سطح استان به منظور آشنا سازی کودکان با مباحث زیست محیطی است.
 
پورمردان بازدید رایگان از موزه تاریخ طبیعی اداره کل، نواختن زنگ هوای پاک در روز 29 دیماه در مدارس سطح استان، برگزاری جشنواره 29 دیماه در برخی مدارس سطح استان، برگزاری مسابقه نقاشی و مقاله نویسی با موضوع هوای پاک و ... را از جمله برنامه های در دست اقدام به مناسبت روز هوای پاک برشمرد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۹۶۱


ارسال