دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲
باز هم بسیج در وسط معرکه خدمت رسانی؛
ویزیت رایگان 500بیمار سیل زده در روستاهای صعب العبور سیستان وبلوچستان
 
مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان از ویزیت 500 بیمار سیل زده در روستاهای صعب العبور استان خبر داد.
محسن تازه روز در گفت وگو با عصرهامون گفت: گروه جهادی متشکل از 50 نفر از بسیجیان که هر یک در حوزه های عمرانی، فرهنگی، پزشکی و... تخصص ویژه ای دارند پس از وقوع سیلاب در جنوب سیستان وبلوچستان به منطقه اعزام شدند که هم اکنون نیز در شهرستان بنت از توابع نیکشهر در حال خدمات رسانی به سیل زدگان هستند.
 
وی افزود: از ابتدای استقرار گروه در منطقه به طور میانگین روزانه هزار وعده غذای گرم، طبخ و میان سیل زدگان توزیع می شود.
 
به گفته تازه روز؛ توزیع هزار بسته شامل اقلام معیشتی، بهداشتی و درمانی میان سیل زدگان از دیگر کارهای انجام شده توسط این گروه است که کماکان نیز ادامه دارد.
 
مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان افزود: با هماهنگی های انجام شده با سپاه پاسداران، یک فروند بالگرد نیز مهیا شد تا اعضای این گروه جهادی به همراه پزشکان اعزامی به مناطق صعب العبور رفته و ضمن خدمات رسانی به سیل زدگان نسبت به ویزیت و درمان بیماران نیز اقدام کنند.
 
تازه روز تاکید کرد: در یکی از این بازدیدها با خانم بیماری روبرو شدیم که اوضاع جسمانی وی مساعد نبود که بلافاصله پس از ویزیت و درمان اولیه به وسیله بالگرد این بیمار را به بیمارستانی در شهرستان چابهار انتقال دادیم تا تحت درمان تکمیلی قرار بگیرد.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه در سلسله بازدیدهایی که انجام شد موفق شدیم 500نفر از بیماران سیل زده در 20 روستای صعب العبور را ویزیت کرده و به آنها دارو و اقلام بهداشتی رایگان نیز تحویل دهیم.  
 
مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان تصریح کرد: در این اقدام خداپسندانه و داوطلبانه شبکه جوانان رضوی آستان قدس(شجر) و موسسه خیریه عنایت نیز همکاری و مشارکت صمیمانه ای دارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۹۶۸


ارسال