دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
با هدف افزایش ضریب ایمنی انجام شد؛
برگزاری 258 مانور ایمنی در جاده های سیستان و بلوچستان
 
معاون حمل و نقل اداره ‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: 285 مانور با هدف افزایش ضریب ایمنی سفر ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان از ابتدای سال تاکنون به اجرا درآمده است.
تیمور باقری در تشریح خبرفوق به خبرنگار عصرهامون افزود: 175 بازدید این مدت به ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری استان اختصاص دارد که در آنها هزار و 588 دستگاه اتوبوس و ناوگان سواری کرایه برون شهری استان از نظر همراه داشتن اقلام ایمنی نظیر کپسول اطفاء حریق، چکش و کمربند ایمنی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن، مثلث احتیاط و غیره مورد بازدید و کنترل قرار  گرفتند.

وی بیان کرد:در این مدت 83 مانور برگزار شده به بخش حمل و نقل داخلی کالای سیستان و بلوچستان اختصاص یافت که در آن 900 دستگاه ناوگان باری استان از نظر داشتن بارنامه، کارت هوشمند ناوگان و راننده، کارت سلامت، معاینه فنی و تطبیق مشخصات مندرج در بارنامه با راننده و کالای حمل شده، مورد بررسی کارشناسان این اداره کل قرار گرفتند.

 معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه ایمنی از عوامل مهم و تاثیرگذار در حمل و نقل عمومی جاده ای محسوب می شود، گفت: طرح کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر نقش بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی تردد جاده ای بر عهده دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۰۲۰


ارسال