جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ,18 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۳
معاون اداره کل بنادر و دريانوردی سيستان و بلوچستان خبر داد:
تمديد مجوز ساخت دستک رسوب گير بندر صيادی بريس
 
معاون فني و مهندسي اداره كل بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان از تمدید مجوز دستک رسوب گیر بندر صیادی بریس توسط سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد.
عباس آذرپيكان در گفت ‌وگو با عصرهامون، گفت: كميته صدور مجوز سازه هاي دريايي سازمان بنادر و دريانوردي با تمديد مجوز ساخت دستک رسوب گیر بندر صیادی بریس به مدت يك سال موافقت كرد.

به گفته وی، در این راستا مدارك لازم پس از دريافت از طريق سامانه جامع مديريت و نظارت بر سواحل كشور در كميته صدور مجوز سازه هاي دريايي سازمان از ديدگاه فني و مهندسي، مهندسي سواحل، سازه دريايي و... به صورت كارشناسي بررسي شد.

معاون فني و مهندسي اداره کل بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان با استناد به بند 22 ماده 3 آیين نامه سازمان بنادر و دريانوردي مصوب سال 1348مجلسين و الحاقيه تبصره مصوب سال 1387 مجلس شوراي اسلامي، اظهار کرد: اين سازمان موظف است از ساخت و ساز يا بهره برداري از تاسيسات و تجهيزات فاقد مجوز از طريق مراجع ذيصلاح قانوني جلوگيري کند. 

وی ادامه داد: با توجه به این مهم و به منظور حفاظت از خط ساحلي كشور از آسيب هاي ناشي از ساخت و سازهاي غيراصولي تاسيسات دريايي و بندري، متقاضيان طرح هاي ساحلي موظف هستند قبل از ساخت و ساز نسبت به اخذ مجوز هاي لازم از سازمان بنادر و دریانوردی اقدام کنند.

گفتنی است: بندر صيادي بریس که در 50 كيلومتري شرق شهرستان چابهار واقع شده، با برخورداری از جاذبه هاي گردشگري، آب و هواي گرم و  مرطوب، مكان هاي تفريحي، ساحل زيبا و اسكله صیادی، فرصتی مناسب برای اشتغالزايي است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۰۴۶


ارسال