دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ,30 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۰
فرماندار ایرانشهر خبر داد:
توزیع ۷۰ تن کالای اساسی در میان سیل زدگان سیستان و بلوچستان
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر با اشاره به توزیع ۷۰تن کالای ضروری، گفت: اقلام بر اساس نیاز سنجی، اولویت بندی مناطق در اختیار خانوارهای آسیب دیده سیل قرار می گیرد.
به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به بازدید از سوله محل تجمیع اقلام ارسالی به سیل زدگان که از مناطق مختلف کشور به ایرانشهر در حال ارسال است بیان کرد: با هماهنگی استانداری و رایزنی های صورت گرفته، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا مقادیر قابل توجهی بین ۳۵الی ۴۰ کامیون و تریلی که شامل مایحتاج ضروری می باشد را برای سیل زدگان فراهم کردند.
وی افزود: از جمله ارزاق عمومی از قبیل اقلام و وسایل گرمایشی، پتو، انواع کنسروجات، آب معدنی، شیرخشک و ... در اختیار فرمانداری ایرانشهر قرار داده است تا در میان آسیب دیدگان بارش های اخیر و سیل زدگان تقسیم کنند.
فرماندار ایرانشهر عنوان کرد: تاکنون ۲۳ کامیون شامل اقلام ضروری برای نواحی سیل زده از ایرانشهر بارگیری و تخلیه شده است و بخشی در حال توزیع می باشد.
وی تصریح کرد: توزیع اقلام بر اساس نیاز سنجی، اولویت بندی مناطق و ضرورت های فوری که وجود دارد با نظارت دقیق توزیع می شود.
کوثری در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون حدود ۷۰ تن از کمک های مردمی و ادارات و هلال احمر ایرانشهر به مناطق سیل زده طی روزهای قبل ارسال شده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۰۴۹


ارسال