يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر زاهدان رويداد توليد محتوا را ابداع ويژه سازمان فضاي مجازي بسيج برشمرد و گفت: دیدن این صحنه بی نهایت برای ما امیدوار کننده بود.
به گزارش عصرهامون، رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر زاهدان و سخنگوي خانه مطبوعات سيستان و بلوچستان از رویداد فعالان فضای مجازی بسیج استان در زاهدان، بازدید و با شرکت کننده گان گفتگو کردند.

نارويي نژاد در اين بازديد گفت: این رویداد بزرگ اتفاق بسیار پسندیده و البته مبارکی است که به ابداع سازمان فضای مجازی بسیج کشور برنامه ریزی شد.

وی افزود: در جریان این بازدید، تلاش جوانان مومن، کوشا، خلاق و پرتوانی را دیدیم که هر یک با تخصصی، مسئولیت بخشی از کار را به عهده گرفته بودند و دیدن این صحنه بی نهایت برای ما امیدوار کننده بود.
 

رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر زاهدان ادامه داد: شرایط برگزاری این رویداد بزرگ، فوق العاده بود؛ من هم به عنوان عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، احساس می کنیم که باید خود را در این اتفاق مهم سهیم و در این رویداد مهم در کنار جوانان عزیز استان باشم.

وی در پایان اظهار کرد: آنچه مسلم است این است که دشمن خیر و مصلحت ما را نمی خواهد و برای رسیدن به اهداف شوم خود همواره تلاش می کند تا هجمه هایی را بر علیه کشور در فضای مجازی ایجاد کند.

نارويي نژاد ادامه داد: آنها تلاش خود را در زمینه تخریب و انحراف اذهان عمومی انجام می دهد، اما با این همه، ملت ما زنده و آماده برای هر نوع عکس العملی در برابر دشمن زبون است.
 

حمایت از تولید تنها منحصر به خريد کالاها نمی‌شود
محمود براهويي نژاد، سخنگوي خانه مطبوعات سيستان و بلوچستان نيز رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج يك حركت بزرگ و در نوع خود جالب توجه دانست و گفت: بسیج يك نیروی مردمی است و توانمندي هاي بسیاری در وجود خود دارد؛ در این جشنواره نیز دیدیم كه جواناني از بطن جامعه چطور با سازماندهي، ظرفیت و توانمندهاي خود را در مسیري مشخص و هدف درست به کار گیرد.

وي افزود: در اين ميان، آنچه بيشتر توجه ما را به خود جلب مي كرد، حضور شركت كنندگاني از شهرهای مختلف استان بود که مشغول تولید محتوای دیجیتال از قبيل بازی های رایانه ای، انیمیشن، و بازی و نرم افزار و... با مضامین يا كاربردهاي بومی بودند.

براهويي نژاد با بيان اينكه توليد محتوا در فضاي مجازي يك نیاز اساسی براي کشور ما در این مقطع است، تصريح كرد: تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی و حمایت از تولید داخل تنها منحصر به خريد کالاها نمی‌شود.
 

وي ادامه داد: در این شرایطی که ما بیشتر از هميشه مورد هجمه هاي فرهنگی دشمن قرار گرفته ايم، ضرورت دارد تا در مبحث توليد محتوا توليداتي بومی و مورد نیاز مردم را متناسب با فرهنگ و ذائقه آنان تولید کنیم و در اختیارشان بگذاریم.

وي اذعان داشت: باید خود را توانمند كنيم و اگر به جوانان اهمیت و ارزش دهیم مطمئنا هيچ چيز غيرممكن نخواهد بود؛ مطمئنا قشر جوان ما بسیار قوی و توانمند است.

انتهاي پيام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۰۹۲


ارسال