يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون فضای مجازی صداوسیمای سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج، سطح کار شرکت کنندگان در این رویداد را عالی و غیر قابل تصور ارزیابی کرد و گفت: همه جوانان سیستانی و بلوچستانی خود را در قاب و قالب بسیج می‌بینند.
محمدعلی زینلی مقدم در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون،گفت: اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان سیستان و بلوچستان در راستای اهداف انقلاب و نظام اسلامی و شعارهایی است که رهبری معظم انقلاب همواره بر آن تاکید دارند و بسیار خرسندیم که شاهد گردهمایی افرادی متبحر در حوزه دیجیتال در سطح استان هستیم.

وی افزود: در بازدیدی که از غرفه ها داشتیم، سطح کار شرکت کنندگان بسیار عالی و حتی قابل تصور بود و این توانایی ها و استعدادهایی که مشاهده کردیم، واقعاً جای تبریک و تحسین داشت.

وی ادامه داد: به همه متولیان برگزاری این رویداد که در یک حرکت شایسته، نخبگان تولید محتوا دیجیتال را گرد هم جمع و عملکرد آنان را برای شکوفایی بیشتر ارزیابی کردند خداقوت می گوییم و امیدواریم با حمایتی که از این عزیزان خواهد شد، بتوانند محصولات خود را به صورت کامل در سطح ملی و کشوری و حتی بین المللی بتوانند ارائه دهند و درخشان لازم را داشته باشند.

زینلی مقدم اظهار کرد: جوانان استان سیستان و بلوچستان همه خود را در قاب و قالب بسیج می‌بینند و هیچ جدایی بین  این دو مقوله وجود ندارد، لذا در بستر بسیج و در فضای سالمی که اینجا مهیا شده همه آمده اند و کارهای خود را ارائه می دهند تا با حمایتی که توسط بسیج و همه عزیزانی که این رویداد را رقم زدند، بتوانند توانایی های بالقوه خود را به نمایش بگذارند.

معاون فضای مجازی صداوسیمای سیستان و بلوچستان در پایان اظهار کرد: معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما نیز می تواند در عرصه معرفی این نخبگان به عموم مردم کمک و محصولات آنها را معرفی کند؛ حتی در حد بضاعت خود می تواند در بعضی موارد حمایت های مالی هم انجام بدهد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۱۰۰


ارسال