يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴
در اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در سیستان وبلوچستان مطرح شد؛
جهاد اختتامیه و پایان ندارد/ خود را برای پاسداشت از ارزش ها و حمایت از ارزشی ها تقویت کند
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه راه جهاد اختتامیه و پایان ندارد، گفت: جریان ارزشی و انقلابی ماخود را برای پاسداشت از ارزش ها و حمایت از ارزشی ها تقویت کند.
به گزارش عصرهامون، مراسم اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در سیستان وبلوچستان آغاز شد.

در جریان این مراسم، حجت الاسلام اکبرپور، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اگرچه این آیین اختتامیه و پایان رویداد است، اما جهاد پایان و اختتامیه ای ندارد و تا زمانی که جبهه ظلم و سیاهی وجود دارد، جهاد ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کار احساسی، لحظه ای و هیجانی مفید و خوب است، اما نتیجه و بازخورد آن در گرو ادامه دار شدن آن در برهه های مختلف است.

وی اظهار کرد: امروز دشمن در تلاش است تا با هر سلاحی که می تواند به اندیشه و فرهنگ ما ضربه بزند و در برابر ارزش ها و انسان های ارزشی ما به مقابله بایستد. جریان ارزشی و انقلابی ما باید خود را برای پاسداشت ارزش ها و حمایت از ارزشی ها تقویت کند.

حجت الاسلام اکبرپور اظهار کرد: در جریان سیل جنوب استان، مشاهده کردید که همه اقشار به میدان آمدند، سینه سپر کردند و حماسه ای ماندگار از هم بستگی و همدلی رقم زدند، اما عده ای مریض که سر در توبره استکبار دارند تلاش کردند تا زحمات و خدمات را زیر سوال ببرند و نتیجه را با برجسته کردن اندک خلاء های پیش آمده برجسته کنند و از آن بر علیه ما بهره برداری کنند.

وی در پایان اظهار کرد: در این راه بی پایان محکم، مصمم و استوار باشید و بدانید کار شما ارزشمند و به نوعی عبادت است.

در حال بروزرسانی...
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۱۰۳


ارسال