پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در نشست مدیران روابط عمومی بنادر کشور مطرح کرد:
نقش کلیدی روابط عمومی در افزایش سهم تجارت بنادر/ بندر چابهار پشتیبان و سوپاپ اطمینان بنادر کشور
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: نقش روابط عمومی در توسعه بنادر کشور و افزایش سهم آن در تجارت بی بدیل، کلیدی و ویژه است.
به گزارش عصرهامون، بهروز آقایی در گردهمایی و نشست مدیران روابط عمومی بنادر کشور که با حضور مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی به میزبانی بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی اظهار کرد: روابط عمومی موفق توجیه گر نیست، بلکه تحلیلگر است و باید به فکر اعتمادسازی میان مخاطبان و هموار کردن گام های بعدی در مسیر توسعه باشد که این ویژگی در روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی مشهود است.

به گفته وی، به واسطه اقدام هایی که در روابط عمومی انجام شده است شاهد توسعه بندر چابهار در منطقه و تاثیرگذاری آن در بازارهای پسکرانه هستیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان این که بندر چابهار پشتیبان و سوپاپ اطمینان بنادر کشور است ادامه داد: طرح توسعه بندر شهید بهشتی یکی از مگاپروژه ها و بهترین مسیرها برای ترانزیت کالا محسوب می شود.

آقایی با اشاره به عدم محدودیت های بندر چابهار در پذیرش کالا و کشتی اضافه کرد: به برکت جمهوری اسلامی ایران این بندر دیگر سنتی نیست و در راستای افزایش سهم بنادر کشور در تجارت منطقه گام هایی خوبی برداشته که یکی از دلایل آن بهره مندی از روابط عمومی خوب است.

بنا بر این گزارش، در این نشست علاوه بر هم اندیشی و بررسی و تبادل نظر درباره برنامه های روابط عمومی سازمان در سال ۹۹، دوره آموزشی راهبردهای روابط عمومی با حضور احمد یحیایی ایله ای؛ استاد علوم ارتباطات برگزار شد.

بازدید از زیرساخت ها، تجهیزات و اسکله های طرح توسعه بندر شهید بهشتی و شهید کلانتری، سواحل شرقی و اسکله های چندمنظوره و ظرفیت های گردشگری دریایی بندر چابهار از دیگر برنامه های جنبی نشست مسئولان روابط عمومی بنادر کشور در بندر چابهار بود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۱۳۷


ارسال