پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
مدیر کل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان وبلوچستان:
مهلت ثبت اطلاعات بانکی مالکان ناوگان سواری کرایه برون شهری تمدید شد
 
ایوب کرد گفت: مهلت ثبت اطلاعات بانکی مالکان ناوگان سواری کرایه برون شهری تا ۲۰ بهمن ماه جری تمدید شد.
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در تشریح خبر فوق به خبرنگار عصرهامون افزود: مالکان حقیقی ناوگان سواری کرایه بین شهری استان تا 20 بهمن ماه جاری فرصت دارند نسبت به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود برای بهره‌مندی از سهمیه سوخت اقدام کنند.

وی با بیان اینکه سهمیه سوخت ناوگان سواری کرایه عمومی بین شهری برای خودروهای تک سوز ماهانه ۷۵۰ لیتر و برای ناوگان دوگانه سوز ۴۵۰ لیتر در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: مالکان حقیقی ناوگان سواری کرایه بین شهری در استان تا مهلت تعیین شده فرصت دارند که برای دریافت سهمیه سوخت بر اساس پیمایش، اطلاعات شماره شبای ناوگان خود را در سامانه اینترنتی smartcard.rmto.ir ثبت کنند.

وی افزود: بعد از تاریخ ذکر شده ثبت اطلاعات امکان پذیر نبوده و سهمیه سوخت برای ناوگان سواری کرایه که در این سامانه ثبت نام ننموده اند اختصاص نخواهد یافت و مسئولیت عواقب آن بر عهده مالک وسیله نقلیه می باشد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد: ضروری است  شرکت ها، رانندگان و مالکان این دسته از ناوگان، استفاده از اوراق صورت وضعیت مسافری دارای کد رهگیری در کلیه مسیرهای بین شهری و همچنین ثبت اطلاعات شماره شبا در سامانه ذکر شده را، به طور جدی مورد توجه قرار دهند.

کرد با تاکید بر نظارت جدی بر کرایه سواری های عمومی گفت: در صورتی که شهروندان با افزایش قیمت مواجه شدند می توانند مراتب را از طریق مراجعه به دفاتر نظارت پایانه های مسافری و ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان های استان و یا مراجعه به این اداره کل و همچنین سامانه تلفنی 141 اطلاع رسانی کنند تا با رسیدگی شکایات و گزارش های دریافتی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ با رانندگان متخلف برخورد قانونی انجام شود.

شایان ذکر است در حال حاضر حدود 500 دستگاه سواری کرایه بین شهری در استان سیستان و بلوچستان تحت پوشش 31 شرکت مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۱۷۴


ارسال