يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان:
جشنواره موسیقی فجر در مناطق سیل زده برگزار می شود
 
حسین مسگرانی از برگزاری جشنواره موسیقی فجر امسال در مناطق سیل زده جنوب استان خبرداد.
 به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از زاهدنیوز ؛ حسین مسگرانی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ظهرامروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: جشنواره موسیقی فجر استان امسال در دهه مبارک فجر با حضور هنرمندان مطرح استانی در مناطق سیل زده برگزار خواهد شد

وی افزود: این اقدام برای بالابردن سطح نشاط اجتماعی در بین سیل زدگان جنوب استان است و با همکاری روسای ادارات شهرستانها به صورت گروهی از 15 تا 21 بهمن اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی گروههای شرکت کننده در این جشنواره از استان هستند و هنرمندان مطرحی در این جشنواره شرکت خواهند کرد ضمن اینکه برخی از گروههای موسیقی استان نیز برای شرکت در جشنواره کشوری فجر آماده و اعزام خواهد شد.

مسگرانی با اشاره به جشنواره تئاتر فجر نیز بیان کرد:جشنواره تئاتر فجر نیز از 15 بهمن آغاز و تا 20 بهمن ادامه خواهد داشت و گروه های نمایش خیابانی در مناطق سیل زده اجراهای خود را انجام می دهند و سه کار صحنه ای هم که شرکت کنندگان آن از خارج استان می آیند در جشنواره فجر استانی اجرا خواهند داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: دو اثر نمایشی "جایی برای هیچ کس" از مهدی تقی زاده و نمایش "گل پری" به کارگردانی و نویسندگی سعید بادینی در بخش تئاتر خیابانی فجر پذیرفته شده اند و اجرا خواهند شد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره قرآن و عترت از 15 تا 21 بهمن ماه بیان کرد: جشنواره قرآن و عترت نیز در ایام دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد که در بخش های فیلم کوتاه، جشنواره خیابانی قرآن و عترت و تئاتر در سراسر استان و دیگر شهرهای استان است.

مسگرانی افزود: بخش هنرهای تجسمی جشنواره قرآن و عترت که در چابهار برگزار خواهد شد شامل نقاشی، عکس و خوش نویسی است که درآن ایده های قرآنی باید کار شود و جشنواره فیلم و فیلمنامه نویسی قرآنی نیز در سراوان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۱۷۹


ارسال