گیم پلی ۲۲ ساعته بازی DOOM Eternal

8 بهمن 1398 ساعت 23:14

به تازگی مدیر بازی DOOM Eternal اعلام کرد که این بازی حدود 22 ساعت گیم پلی خواهد داشت.


به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تاکنون تریلرهای زیادی از بازی DOOM Eternal در فضای مجازی منتشر شده که همه‌ی آن‌ها خبر از وسعت و یزرگ بودن این بازی می‌‎دهند. در این بازی کاراکتر قابلیت‌های زیادی دارد که بسیاری از گیمرها صرفا به دلیل این قابلیت‌ها قصد خریداری آن را دارند. همچنین در بازی DOOM Eternal اسلحه‌های زیاد و متفاوتی وجود دارد که هر کدام در مرحله‌ای خاص از بازی کاربرد دارند و گیمر در صورتی که از اسلحه پیشنهادی استفاده نکند، نخواهد توانست آن مرحله را پشت سربگذارد؛ این اسلحه‌ها هر کدام در قسمتی خاص از بازی قرر دارند که گیمر در مسیر داستان بازی به آن‌ها خواهد رسید.
به تازگی نیز مدیر این بازی با یکی از وب سایت‌های تحلیلی بازی مصاحبه‌ای را انجام داده که در این مصاحبه اعلام شد داستان این بازی حدود ۲۲ ساعت طول خواهد کشید اما با توجه به مهارت گیمرها این زمان کم یا زیاد خواهد شد. مدیر بازی همچنین اعلام کرده است که گیمر با ورود به بازی احساس حضور در جهنمی را خواهد داشت که برای خلاص شدن از آن دست به هرکاری را می‌زنند.
همچنین در این بازی سه مرحله اول بر اساس بازی DOOM 2016 ساخته شده‌اند و گیمرها با ورود به این مراحل حس نوستالژیک بازی DOOM 2016 را خواهند داشت. شرکت سازنده در این بازی چالش‌های مختلفی را برای گیمرها قرار داده است که برخی از آن‌ها روایتگر داستانی غیر از داستان اصلی بازی است و گیمرها را به خوبی در خود درگیر خواهد کرد.
در این بازی قلعه‌ای به نام قلعه رستاخیز وجود دارد که در  آن گیمر می‌توانند برای مقابله با دشمنان تمرین کرده و با دشمنان تمرینی موجود در بازی مبارزه کند. همچنین گیمر با هربار تمرین در این قلعه می‌تواند به اسلحه و زره جدید دست پیدا کند. بازی DOOM Eternal قرار است در ۲۰ مارس برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمرها قرار گیرد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 120223

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/120223/گیم-پلی-۲۲-ساعته-بازی-doom-eternal

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/