يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
همزمان با آغاز دهه فجر صورت می گیرد؛
۱۶۳ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود
 
ابوذر کوثری از افتتاح۱۶۳میلیارد تومان پروژه در ایام الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن تبریک ایام اله دهه فجر گفت: ۴۱سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد و هم اکنون به دوران پختگی رسیده و هر روز به بالندگی بیش از پیش می رسد.
 
 
وی افزود: معاندین همیشه به دنبال نابودی انقلاب اسلامی بودند اما عمل به بیانیه ای که از طرف مقام معظم رهبری داریم برای ادامه راه و چشم انداز پیش رو یک نیاز ضروری است.
 
فرماندار ایرانشهر تصریح کرد: علی رغم مشکلات فراوان برای تامین اعتبار طرح ها و پروژه ها، تحریم های ناجوانمردانه اعمال شده در کشور در دهه فجر امسال هم در شهرستان ایرانشهر برنامه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی داریم.
 
 
وی ادامه داد: ۳مورد پروژه مهم قابل افتتاح با اعتبار ۱۴۷میلیارد تومان و ۵۰پروژه شامل کلنگ زنی با اعتبارمیلیارد تومان در ایرانشهر در این ایام داریم. کوثری گفت: مجموع اعتبارات شامل ۱۶۳میلیارد تومان می باشد. در حوزه دو بیمارستان خاتم و ایران پروژه مسکن ۱۶واحدی مختص به پزشکان متخصص و پایگاه اورژانس شماره ۴و ۵شهری کلنگ زنی می شود. <> این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در اواخر دهه فجر مهم ترین پروژه قابل افتتاح مربوط به احداث سالن و خط ریسندگی شرکت نساجی بافت بلوچ است.
 

وی با اشاره به افتتاح دانشکده پزشکی و پذیرش دانشجوی این رشته در ترم دوم عنوان کرد: افتتاح مراکز جامع سلامت در روستا آزمن آباد، خوابگاه بزرگ و مجهز مختص دانشجویان متاهل در دانشگاه ولایت را در ایام دهه فجر خواهیم داشت.
 

به گفته کوثری پروژه های فراوانی در حوزه برق، کمیته امداد، بهزیستی هم به بهره برداری خواهد شد.

 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۳۴۶


ارسال