دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
در مراسم گلبانگ انقلاب مطرح شد؛
برچیده شدن بساط آمریکا از خاورمیانه/ سردار شهید سلیمانی نمونه بارز صداقت بود
 
امام جمعه ایرانشهر با اشاره به برچیده شدن بساط دشمن، گفت: وظیفه اصلی آموزش و پرورش انتقال آموزه های انقلاب به نسل جوان است.
به گزارش عصر هامون به نقل از پهره همزمان با اولین روز از دهه فجر و با حضور امام جمعه معزز، مسئولان شهرستانی مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در هنرستان پسرانه یزدان شناس برگزار شد.


در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شجاع الدین ابطحی، امام جمعه ایرانشهر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به ملت ایران بیان کرد: امروز برای چهل و یکمین سال، ندای انقلاب اسلامی با ورود امام در سراسر کشور طنین انداز شد.


وی افزود: ماهیت انقلاب اسلام محصور به کشور ایران نیست، بلکه در خارج از مرزها نفوذ کند و در سایر کشورها مجاهد و مبارز فی سبیل الله تربیت کند.


امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد: نسل جوان فعلی انقلاب را ندیده اند و زمان حال و گذشته برای آنان قابل قیاس نیست آموزش و پرورش باید در مدارس جهت آشنایی دانش آموزان با انقلاب اسلامی اقدامات لازم را انجام دهند.


وی با اشاره به یاد و خاطره سردار شهید اسلام قاسم سلیمانی عنوان کرد: این شهید بزرگوار اهل مبالغه نبود بلکه نمونه بارز یک انسان انقلابی، صداقت بود.


ابطحی با بیان سخن مقام معظم رهبری که ایشان فرمودند هر جا روحیه انقلابی باشد پیروزی قطعی است، خاطر نشان کرد: امام راحل (ره) ۲۰سال قبل از انقلاب به خطرات صهیونیستی ها پی برده بود اصل موجودیت اسرائیل به خطر افتاده و رو به زوال است و در آینده نه چندان دور بساط آمریکا هم از خاورمیانه برچیده می شود و آل سعود هم با دود یکی می شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۳۴۷


ارسال