دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸
آمار فروش‌ گوشی‌های هوشمند در هند اعلام شد
 
به تازگی یکی از وب‌سایت‌های تحلیل گوشی جزییات فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که هنوز آمار فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ منتشر نشده است و عده بسیار زیادی از تحلیل گران منتظر هستند تا میزان فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماهه پایانی سال گذشته را بررسی کنند؛ اما به تازگی یکی از وب‌سایت‌های بررسی کننده میزان فروش دستگاه‌های هوشمند گزارشی بسیار خلاصه از فروش گوشی در برخی کشور‌های بزرگ منتشر کرده است که می‌تواند برای کاربران جذاب باشد.
مهم‌ترین کشوری که این وب سایت آمار فروش گوشی‌های هوشمند در آن را اعلام کرده، کشور هند است؛ این کشور در بازار فروش موبایل توانسته از سد بزرگی مثل آمریکا عبور کرده و به دومین بازار بزرگ فروش گوشی‌های هوشمند در جهان تبدیل شود. بر اساس آمار منتشر شده از وب سایت Counterpoint، در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۵۸ میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش رسیده که در مقایسه با سال ۲۰۱۸ حدود ۷ درصد افزایش داشته است. این عدد ممکن است رقم بسیا زیادی برای فروش گوشی در یک کشور نباشد، اما با توجه به ایجاد فناوری ۵G در جهان، انتظار می‌رود این رقم در سال جاری بسیار افزایش پیدا کند و هند به یکی از محور‌های اصلی فروش موبایل در جهان تبدیل شود.
بر اساس اطلاعات منتشر شده از سال ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ مشاهده می‌شود که آمار فروش گوشی شیائومی در این دو سال ثابت بوده، اما فروش گوشی‌ها شرکت سامسونگ ۵ درصد کاهش پیدا کرده است. همچنین اطلاعات منتشر شده از سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ نسبت به سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهد که گوشی‌های شرکت سامسونگ پیشرفتی در فروش نداشته‌است، اما در عوض فروش گوشی‌های شرکت Vivo حدود ۱۳۲ درصد افزایش داشته است.
با این حال برای مشخص شدن کامل آمار فروش گوشی‌های هوشمند باید منتظر آمار جهانی فروش این گوشی‌ها بود چرا که تا زمانی که آمار فروش در کل کشور‌ها منتشر نشود، نمی‌توان روی سود یا ضرر هر شرکت نظر داد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۴۰۹


ارسال