جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳
توضیحات دبیرکل جمعیت هلال احمر درخصوص شایعات اخیر در فضای مجازی
 
محمودرضا پیروی پس از انتشار شایعاتی در فضای مجازی توضیحاتی را در این خصوص در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
 به گزارش عصر هامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، درپی انتشار شایعاتی در خصوص اهانت محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت حلال احمر به آرمان های انقلاب اسلامی ایران و ترک کردن جشن دهه فجر برگزار شده در جمعیت هلال احمر به علت نسب یک بنر حاوی پیامی انقلابی، محمودرضا پیروی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرانش این شایعات را رد کرد و در این خصوص توضیح داد. او در این خصوص نوشت:
«امروز راس ساعتی که برای برنامه جشن دهه فجر در جمعیت #هلال_احمر دعوت کرده بودند، در سالن برنامه حاضر شدم. نیم ساعتی گذشته بود و مراسم شروع نشد. یکی از دست اندرکاران برنامه را صدا زدم و گفتم در بنر جلو تریبون نوشته اید"من انقلابی ام"؛ نخستین شرط انقلابی بودن رعایت نظم و انضباط در کار است. و این حدیث مولا امیر المومنین را خواندم که حضرت میفرمایند:
«اوصيكم بتقوي الله و نظم امركم»
به دلیل جلسه مهمی که داشتم در اوائل برنامه مجبور به ترک جلسه شدم. حالا آقایان بی تقوا شایع کرده‌اند که گفته‌ام باید بنر حاوی آن شعار را پایین بکشید وگرنه جلسه را ترک می‌کنم!!! به شما می‌گویم که انقلاب و راه امام و شهیدان زنده است و پوستین پوشیده‌ها، پوست خواهند انداخت. همرزمان شهیدم در جبهه‌ها خون دادند که ما نگذاریم انقلاب بدست نااهلان و نامحرمان بیفتد؛ نه با تخریب نه با تهدید، تطمیع‌ و...مسئولیت سنگینی که بر عهده همه ماست.
محمودرضا پیروی
۱۳۹۸/۱۱/۱۶»
توضیحات دبیرکل جمعیت هلال احمر درخصوص شایعات اخیر درفضای مجازی
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۶۱۸


ارسال