سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان:
ریشه های درخت انقلاب در همه عالم گسترانده شده است
 
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی قدرتمندتر شده و این درخت تنومند ریشه های خود را در جای جای عالم گسترانده است.
به گزارش عصرهامون، آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان که در محل تیپ ۱۸۸ زرهی شهید احمدبیگی زاهدان برگزار شده بود اظهار داشت: دشمنان خواستند که انقلاب اسلامی ما موفق و پیروز نشود اما شد، می خواستند که انقلاب ما رشد پیدا نکند که به لطف الهی رشد و پیشرفت پیدا کرد، می خواستند انقلاب ما پابرجا نماند که با حضور نیروهای مسلح ما و حضور مردم و رهبری نظام، استحکام پیدا کرد و پله های ترقی را طی نمود.

 وی افزود: امروز ما در مرز اسرائیل با آن ها می جنگیم و نفوذ جمهوری اسلامی ایران به گونه ای شده که در غرب آسیا هیچ طرحی بدون نظر ما اجرا نمی شود.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان تاکید کرد: امروز آن چیزی که مد نظر امام خمینی رحمت الله علیه بود مبنی بر صدور انقلاب صورت گرفته و ما نفوذ و تاثیر انقلاب را در کشور های مختلف و جای جای دنیا می بینید.

آیت الله محامی تصریح کرد: امروز این جشن پیروزی انقلاب اسلامی طعم و رنگ و بوی دیگری دارد و موفقیت های نظام موجب شادی و مسرت بیشتری نسبت به گذشته شده است.

وی افزود: حفظ امنیت کشور بسیار ارزشمند است اما اگر نظام یک نظام اسلامی باشد حفظ امنیت و دفاع از مردم مسلمان آن بسیار برای نیروهای مسلح شیرین تر است.

وی تاکید کرد: نیروهای مسلح در همه عرصه های نظامی جمهوری اسلامی حضور داشتید و در قبال اتفاقات مختلف نقش ارزشمندی دا ایفا کردید و از این رو این جشن برای شما ارزشمندتر است.

آیت الله محامی افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی قدرتمندتر شده و این درخت تنومند ریشه های خود را در جای جای عالم گسترانده است.

وی تاکید کرد: ما این جشن و این پیروزی را مدیون خون شهدایی هستیم که جان خود را برای پیروزی و موفقیت آن فدا کردند و ما در قبال آنان و اهداف آنان مسئولیم و می بایست ادامه دهنده راه آنان باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در پایان خاطرنشان کرد: خواسته شهدا پیروی از ولی امر مسلمین جهان بود و ما نیز باید این هدف را ادامه دهیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۶۸۱


ارسال