شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۰
مدیرکل بنادر و دریانوردی خبر داد:
بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 24 پروژه دریایی و بندری در سیستان و بلوچستان
 
بهروز آقایی از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 24 پروژه دریایی و بندری در چهل و یکمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی در بندر چابهار خبر داد.
بهروز آقایی در گفت وگو با عصرهامون، با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب؛ حضرت امام خمینی (ره) و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 24 پروژه دریایی و بندری با ارزش 4 هزار و 980میلیارد ریال و ظرفیت ایجاد فرصت اشتغال برای 1002 نفر از برنامه های این اداره کل در ایام ا... دهه فجر است.

به گفته وی، آغاز عملیات احداث مخازن ذخیره سازی گاز مایع LPG به روش B.O.T با سرمایه گذاری هزار و 420 میلیارد ریالی و ظرفیت اشتغالزایی برای 145نفر و عملیات ساخت 2 باب مخازن نگهداری فرآورده های نفتی به روش B.O.T با هزار و 820 میلیارد ریال اعتبار و ایجاد 240 شغل از جمله این پروژه هاست.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه رادیویی سواحل استان در باند VHF با ایجاد 60 فرصت اشتغال اظهار کرد: با اتمام این پروژه پوشش رادیویی خطوط ساحلی جنوب شرق کشور جهت ارائه خدمات ایمنی و نجات به شناورها تکمیل می شود.

آقایی از آغاز عملیات اجرایی سیستم جدید شبکه اطفای حریق بندر شهید کلانتری و شبکه آبیاری قطره ای بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری و کوی مسکونی بندر با اشتغال 95 نفر خبر داد و اضافه کرد: انبار ترانزیت 10هزار مترمربعی طرح توسعه بندر شهید بهشتی و داکینگ 3 فرورند شناور خدماتی در این ایام به بهره برداری می رسد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: آغاز عملیات اجرایی تعمیرات اساسی منجر به PM سه انبار در بندر شهید بهشتی، تعمیرات اساسی منجر به PM شش هزار متر مربع ابنیه در بندر چابهار و خرید و نصب دکل های مخابراتی و عملیاتی در سطح بنادر تابعه استان از دیگر برنامه های این اداره کل در دهه فجر است.

آقایی، بهره برداری از قایق ویژه گشت دریایی یگان حفاظت سواحل استان، خرید، حمل و تحویل 6 فروند بویه و علائم کمک ناوبری، تعمیرات اساسی و راه اندازی جرثقیل های ساحلی، راه اندازی 4 دستگاه دیزل ژنراتور پورتابل، افتتاح راه بندهای امنیتی بندر شهید بهشتی و ... را از دیگر پرژوه های دریایی و بندری استان در دهه فجر اعلام کرد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۶۹۵


ارسال