شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴
خداحافظی بنیانگذار راک‌استار با این شرکت
 
در طی کنفرانس مالی شرکت Take Two مدیرعامل این شرکت سرپرست جدید راک‌استار را معرفی کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش اخباری شکه کننده، از سوی یک منبع خبری، برای طرافداران صنعت بازی منتشر شد که مدعی بود یکی از بنیانگذاران شرکت راک‌استار گیمز، دن هاوزر، قرار است تا در ماه مارس این شرکت را به کلی ترک کند. در حالی که خیلی از افراد کنجکاو بودند تا بدانند آینده این شرکت به کجا کشیده خواهد شد، مدیر عامل شرکت Take Two، سرپرست شرکت راک‌استار، اعلام کرد شرایط این شرکت از همیشه بهتر است.
سخنان ستراوس زلنیک
در طی کنفرانس مالی سه ماه پایانی سال ۲۰۱۹، زمانی که از شرایط شرکت و خروج هاوزر سوال شد، ستراوس زلنیک، مدیر عامل تیک تو، گفت: " این شرکت هیچ وقت به این اندازه قدرتمند نبوده است " وی همچنین شرایط آینده شرکت را بسیار خوشبینانه و هیجان انگیز خواند و در رابطه با هاوزر از او به دلیل مشارکت‌های زیادش تشکر کرد. وی پس از آرزوی موفقیت برای این شخص اعلام کرد که شرکت همواره توسط دیگر بنیانگذار و برادر هاوزر مدیریت خواهد شد. وی همچنین برادر هاوزر، سم هاوزر را یک بازیکن و مربی حرفه‌ای خواند. گفتنی است که سم هاوزر از اوایل سال ۲۰۱۹ مدیریت مجموعه را بر عهده گرفته چرا که برادر وی از آن زمان تصمیم به خروج از شرکت را داشته است.

در اواخر کنفرانس زمانی که باری دیگر درباره ثبات شرکت زیر مدیریت سم هاوزر سوال پرسیده شد، زلنیک در طی یک توضیح طولانی گفت: " سم برای ثبات تیم و شرکت مدیر راک‌استار گیمز شده است.او بنیانگذار، بازیکن و یک مربی حرفه‌ای است و روزانه خزاران نفر را در راستای رشد شرکت مدیریت و راهنمایی می‌کند. من معمولا راجع به اشخاص دیگر صحبت نمی‌کنم، اما درباره این شخص می‌توانم با اطمینان بگویم که وی به این شرکت و اهداف آن کاملا وفادار است. من و سم بسیار نزدیک به هم کار می‌کنیم و این یک افتخار است که ما از حضور او در تیممان بهره‌مند هستیم" وی در ادامه صحبت‌های خود گفت " من تا به حال تنها رشد و موفقیت شرکت را زیر نظر وی مشاهده کردم". زلنیک در ادامه حرف‌های خود به ستایش تیم خود و موفقیت‌های شرکت پرداخت و از داشتن آن‌ها ابراز افتخار کرد. گفتنی است که زمان زیادی از انتشار درخواست تیک تو برای بهبود شرایط راک‌استار نمی‌گذرد. علت خداحافظی هاورز و ارتباط آن به درخواست اخیر تیک تو نیز مشخص نیست. در حالی که آینده این شرکت اطمینان بازیگنان را هنوز جلب نکرده، شرایط فعلی شرکت با رشد روزانه کاربران Red Dead Redemtion 2 بسیار خوب پیش می‌رود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۷۰۲


ارسال