شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱
همزمان با فجر سلیمانی ایرانی ها صورت گرفت؛
دعوت علما و روحانیون شیعه و سنی از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22بهمن
 
شماری از علما و روحانیون شیعه و سنی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن گفتند: همزمانی ۲۲ بهمن با اربعین حاج قاسم سلیمانی، به راهپیمایی رنگ و بوی دیگری خواهد داد و ملت بزرگ ایران با حضور گسترده خود پیام حاج قاسم را به جهان منعکس می کنند.
به گزارش عصرهامون، همزمانی اربعین شهید سپهبد قاسم سلیمانی با راهپیمایی ۲۲ بهمن در حالی امسال با حضور گسترده و پرشور مردم رنگ و بوی دیگری دارد که این حضور وحدت آفرین اقشار خود پیام حاج قاسم را به جهان منعکس می کند.

در همین راستا شماری از علما و روحانیون شیعه و سنی با بیان اینکه  امتیاز راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، همزمانی با چهلم سردار رشید اسلام شهید سپهبد سلیمانی است، گفتند: یکی از مهم ترین پیام های راهپیمایی امسال که همزمان با چهلم شهید حاج قاسم سلیمانی شده است دفاع از جبهه مقاومت و فلسطینیان خواهد بود.
 
شهادت سردار دل ها قدرت مضاعف انقلاب و ضعف فراوان دشمنان را نشان داد
 
مولوی نذیر احمد سلامی، نماینده خبرگان در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به روز ۲۲بهمن که مصادف با پیروزی جمهوری انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) است، گفت: ملت ایران دارای بصیرت و آگاهی کامل هستند که به وسیله این موارد می توانند دشمنان کشور خود را بشناسند و در زمان مناسب اقدامات لازم را انجام دهند.
 
وی افزود: مردم همیشه برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی به صحنه می آیند و به دشمنان اجازه ایجاد فتنه و آشوب را نمی دهند و ملت ایران همیشه با حرکات به موقع خود توانسته اند برنامه ها و اهداف شوم دشمنان به خصوص آمریکا را نابود کنند.

نماینده نماینده خبرگان در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی یکی از شریف ترین انسان‌های تاریخ معاصر ایران بود که با رشادت و دلاورمردی عرصه را برای مستکبران واستعمارگران جهانی تنگ کرد اما دشمن با اقدامات کور و بزدلانه خود باعث شهادت این فرد با عظمت شد.

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی باید بدانند با ترور شخصیت‌ها انقلاب ما از بین نمی‌رود.

سلامی اضافه کرد: لازمه برون رفت از توطئه های دشمن داشتن آگاهی و بصیرت از نیات و فتنه های آنان است مردم هرگز نباید به تبلیغات شبکه های معاند گوش بدهند.

وی اضافه کرد: همه ساله مردم با حضور به موقع در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان خدا و دین و نظام اسلامی را نا امید و مایوس می کنند و باعث شاد شدن قلب امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری می شوند اما امسال این روز برای ملت ایران از شکوه و عظمت بیشتری برخوردار می باشد زیرا مصادف با اربعین شهید قاسم سلیمانی می باشد. آمریکا باید بداند این حرکت ناجوانمردانه، مردم ما را نسبت به انقلاب مصمم‌تراز گذشته کرد و شهادت سردار دل ها قدرت مضاعف انقلاب و ضعف فراوان دشمنان را نشان داد.
 
وی گفت: شهادت سردار سرافراز اسلام و ایران، شهید قاسم سلیمانی و همراهانش برای مردم، نظام و انقلاب ضایعه بزرگی بوده اما دشمنان باید بدانند تاکنون خون‌های زیادی برای این انقلاب ریخته شده و با ترور شخصیت‌ها هیچ صدمه ای به بدنه این انقلاب وارد نشده است.

وی عنوان کرد: در شرایطی که دشمنان اسلام و قرآن هرروز به دنبال توطئه‌ای جدید برای کشورهای اسلامی و امت اسلامی هستند، حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن و چهلمین روز شهادت شهید قاسم سلیمانی می تواند پاسخی دندان‌شکن به همه دشمنان و مخالفان اسلام به شمار رود.
 
 اربعین شهید سلیمانی در روز 22 بهمن وحدت ایرانی ها را به جهانیان اعلام می کند

عبدالملک ملکی پور،امام جمعه اهل سنت کنارک در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، ضمن دعوت مردم به شركت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم ایران اسلامی با شركت گسترده و عمومی در راهپیمایی به جهانیان اعلام خواهند كرد كه همچنان حامی نظام، انقلاب و رهبری هستند.

افزود: این ایام نشانه آرمان های والای اسلامی در کشور است و بر همه مردم اعم از سنی و شیعه برای شرکت در این راهپیمایی وظیفه شرعی و دینی است تا بار دیگر پیمان خود را به کشور و آرمان های انقلاب نشان دهند‌.

امام جمعه شهرستان کنارک با اشاره به همزمانی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن با مراسم اربعین شهید سپهبد سلیمانی بیان کرد: با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن پایبندی خود را به آرمان‌های امام راحل و شهدا نشان خواهیم داد.

حجت الاسلام علی بامری ادامه داد: اربعین شهید سلیمانی در روز 22 بهمن وحدت ایرانی ها و پیام استقامت ملت را به کل جهانیان اعلام خواهد کرد.
 
 حضور مردم در اولین راهپیماییِ ۲۲ بهمنِ گام دوم انقلاب باشکوه خواهد بود  

مولوی بلال مقدسیان، امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: دشمنان و در صدر آن آمریکا از همان ابتدای پیروزی انقلاب به دنبال نابودی نظام اسلامی بودند اما کمک خداوند متعال و همراهی و حضور باشکوه مردم در همه صحنه ها موجب شکست دشمنان و خنثی شدن نقشه های آنان شده است.

وی بیان کرد: مردم همه ساله با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی های ۲۲ بهمن به دنیای استکبار اعلام کرده اند که پشتیبان و حامی کشور خود هستند و به بیگانگان اجازه دخالت در امورات داخلی را نمی دهند و قطعا قلم پای متجاوزان به خاک میهن را قطع خواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با تاکید براینکه شیعه و سنی همانند گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور خواهند داشت، خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی جواب یاوه گویی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را می دهد.
 
مردم همواره حامی نظام و پشتیبان آن هستند

حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک، امام جمعه موقت دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: مردم در چهل و یک سال گذشته همواره حامی نظام اسلامی بوده و همچنان پشتیبان آن هستند.
 
وی گفت: مردم شهرستان دلگان و سیستان و بلوچستان در همه میادین دفاع و پشتیبانی از نظام اسلامی حضوری موثر و فعال داشته اند.

امام جمعه موقت دلگان خاطرنشان کرد: قطعا حضور مردم این منطقه در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بسیار گسترده و مانند گذشته باشکوه خواهد بود.
 
 ۲۲ بهمن تبلور شور و شعور ملت بزرگ ایران اسلامی است

مولوی عبدالواحد بزرگزاده،امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، ضمن تبریک این ایام به همه مردم ایران گفت: ۲۲ بهمن نماد حقیقی پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و از هر برنامه دیگر در کشور ارجحیت دارد درحالی که دشمن از حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ترس بسیاری دارد.

وی افزود: 22 بهمن امسال با اربعین شهادت سردار سلیمانی همراه شده است و مردم پرچم شهید سلیمانی را بر زمین نخواهند گذاشت و همیشه راه این بزرگوار را ادامه خواهند داد.
 
دفاع از جبهه مقاومت و فلسطینیان یکی ازا هداف راهپیمایی22 بهمن

مولوی عبدالرحمن عارفی،امام جمعه اهل سنت نگور در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: ۲۲ بهمن امسال از هر مراسمی مهمتر و ارجح تر است چراکه دشمنان سعی بر آسیب زدن کشور را از هر طریقی دارند ولی مردم با حضور خود و حمایت از انقلاب و نظام نمیگذارند خللی در این راهپیمایی ها و نظم کشور ایجاد کنند.

وی با اشاره به یکی از پیام‌های حضور مردم در یوم الله ٢٢بهمن، اعلام انزجار از اقدام ننگین آمریکا وطرح معامله قرن است، ادامه داد: یکی از مهم ترین پیام های راهپیمایی امسال که همزمان با چهلم شهید حاج قاسم سلیمانی شده است دفاع از جبهه مقاومت و فلسطینیان خواهد بود.
 
 حضور مردم ضربه ای کوبنده بر سیاست‌های دشمن است
حجت الاسلام مهدی کریمی،امام جمعه موقت شیعه شهرستان چابهار گفت: مردم آگاه بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمن نشان خواهند داد که باج به دشمن نمی دهند و دهان متملقان و دروغ پردازان آمریکایی را در خارج از مرزها می ببندند.

بیان کرد: همزمانی 22 بهمن امسال با ایام چهلم شهید سردار سلیمانی، زمینه‌ساز انگیزه مضاعف مردم بوده و ان‌شاءالله ملت ایران با حضور عظیم خود در راهپیمایی 22 بهمن، ضربه کوبنده‌ای بر سیاست‌های دشمن وارد خواهد کرد.
 
حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث نا امیدی دشمن خواهد شد
 
امام جمعه اهل سنت شهر کوهک زهک گفت: نگاه دشمن فردا به خیابان های ایران است، که با حضور حداکثری می توان آنها را همانند ۴۱ سال گذشته ما امید کرد.
 
مولوی دوست محمد درواخ، امام جمعه اهل سنت شهر کوهک زهک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا گفت: ۲۲بهمن روزی تاریخی و سرنوشت ساز برای ایران و کل جهان بود.

وی افزود: همه کشورهای جهان روز استقلال خود را به بهترین و بالاترین کیفیت جشن می گیرند که این نشان از اهمیت این روز دارد.

امام جمعه اهل سنت شهر کوهک زهک بیان کرد: خدمات جمهوری اسلامی ایران سیل بی پایانی برای مردم است که برای قدردانی از آنها باید حضور دشمن شکن در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن داشته باشیم.

وی تصریح کرد: نگاه دشمن فردا به خیابان های ایران است، که با حضور حداکثری می توان آنها را همانند ۴۱ سال گذشته ناامید کرد.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده اقتدار نظام است
 
مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با خبرنگار شستون ضمن دعوت از مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری نسبت به سال های دیگر متفاوت است چرا که کینه ملت نسب به آمریکا دو چندان شده است.

وی افزود: همزمانی یوم الله 22 بهمن با چهلم سردار سلیمانی موجب شده تا مردم با شور مضاعف در این مراسم حضور پیدا کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ادامه داد:حضور در راهپیمایی 22 بهمن به معنی حفاظت از نظام و مملکت است. مولوی حسین زهی خاطر نشان کرد: حضور با شکوه مردم در این روز نشان دهنده اتحاد، همدلی و اقتدار نظام و کشور است که تو دهنی محکم به دشمن خواهد بود.

وی تصریح کرد: مردم منطقه بلوچستان همواره وفاداری خود را به نظام و کشور در صحنه های مختلف اعلام کرده اند و این باز نیز با حضور در 22 بهمن نقشه دشمنان را نقش بر آب می کنند.

با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دین خود را به حاج قاسم ادا خواهیم کرد

حجت الاسلام حسن خدری، امام جمعه شهرستان زهک در گفت و گو با خبرنگارا وشیدا گفت: فجر پیروزی انقلاب اسلامی از جمله روزهایی است که حضرت آقا به آن تاکید دارند.

وی افزود: توجه به اینکه چهار دهه از انقلاب اسلامی گذشته است و وارد دهه پنجم می شویم مشخص شده است که این انقلاب شکوهمند صاحب دارد و دست های غیبی حافظ و نگهبان آن هستند.

وی ادامه داد: در برهه ای از زمان که بسیاری از افراد فکر می کردند که انقلاب اسلامی دارد از مسیر خود منحرف شده شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی باعث شد تا مشخص شود انقلاب زنده است .

وی خاطرنشان کرد: شهادت حاج قاسم انقلاب اسلامی ایران را بیمه کرده است و نشان داد که آرمان های انقلاب همان ارزش های ابتدای انقلاب است.

امام جمعه زهک تصریح کرد: ما معتقد هستیم که انقلاب صاحب دارد و دارد آن را مدیریت می کند. وی ادامه داد : شهادت حاج قاسم برگ زرینی دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است ، ما نیز با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دین خود را به آن سردار بزرگ ادا خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: با شرکت در راهپیمایی فردا بار دیگر نشان خواهیم داد که ما حاج قاسمی هستیم .

سیلی اصلی به آمریکا توسط مردم زده خواهد شد

حجت الاسلام ابراهیم گزمه، امام جمعه شهرستان هیرمند نیز در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی افزود: در سراسر ایران مردم به دلیل جنایات بی رحمانه آمریکا از جمله به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی نفرت بیشتری از این جنایتکاران پیدا کرده اند.

امام جمعه شهرستان هیرمند با بیان اینکه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن هر سال با شکوه برگزار می شود ادامه داد: حضور حد اکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان از آن خواهد داشت که آمریکایی ها هیچ جایگاهی در میان افکار ملت ایران ندارند. وی تصریح کرد: آمریکا سال هاست با برنامه ریزی و جنگ رسانه است بر این باور هستند که پروژه نفوذ را پیاده کرده اند اما حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی اهداف آنها را خنثی کرد.

حجت الاسلام گزمه خاطرنشان کرد : از این رو با توجه به اینکه آمریکایی ها از جنایت اخیر خود احساس خرسندی می کنند باید به آنها نشان داد که با ملت بزرگ ایران طرف هستند.

وی بیان کرد: سیلی اصلی به آمریکا به دست مردم ولایی و انقلابی مردم زده خواهد شد. امام جمعه شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: مردم استان سیستان و بلوچستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره وحدت و همدلی را به نمایش می گذارند.

اعلام تنفر از امریکا با حضور دشمن شکن در راهپیمایی 22 بهمن

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در گفت و گو با خبرنگار شستون ضمن دعوت از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، بیان کرد: 22 بهمن روز فجر و پیروزی حق علیه باطل و این روز یادآور ارزانی دانستن نعمات پروردگار عالم است.

 وی با بیان اینکه 22 بهمن روز یادآوری نعمت های الهی به ملت مجاهد، بصیر و انقلابی ایران اسلامی است، افزود:  باید 22 بهمن را به دلیل پیروزی حق علیه طاغوت، چپاول و استبداد گرامی بداریم چرا که این روز یوم الله است.

 امام جمعه شهرستان سراوان با توجه به چهلیمن روز از شهادت سردار سلیمانی، گفت: یوم الله 22 بهمن را هر چه باشکوه تر نسبت به سال های دیگر برگزار می کنیم تا با این اقدام به دشمن که دست به ترور و به شهادت رساندن سردار سلیمانی زد، اعلام می کنیم تا با حضور پر رنگ خود در این مراسم، تنفر خود را از آمریکا به جهانیان نشان داده باشیم.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه به یاد سردار دلها در یوم الله 22 بهمن حضور دشمن شکن خواهیم داشت، خاطر نشان کرد:  پایبندی به ارزش های دین خدا،  انقلاب اسلامی و پشتیبانی از نظام و ولایت از دیگر پیام های حضور با شکوه و گسترده مردمی در یوم الله 22 بهمن سال جاری خواهد بود. 

وی در پایان تصریح کرد:  با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن این ندا را به جهان مخابره خواهیم کرد که تا محقق شدن تمامی اهداف انقلاب، قطع دست چپاول گران عالم از سر مظلومان جهان مسیر شهدا و سردار سلیمانی را ادامه خواهیم داد.

با شرکت در راهپیمایی۲۲بهمن امسال ایران به خروش می آید
عبدالصمد کریم زایی، امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: قبل از انقلاب بی حجابی، بی عفتی بیداد می کرد و ایران دارای مشکلات بسیار فراوانی بود که خداوند متعال اسلام را در این کشور کامیاب و پیروز کرد.

وی با اشاره به استقرار امام (ره) در ۲۲بهمن سال۵۷ در ایران افزود: در راهپیمایی این روز وظیفه همه مردم، خواص و عوام شرکت و حضور پررنگ می باشد.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر عنوان کرد: اخیرا تحریم ها و دشواری های بسیار سنگینی به ملت ایران تحمیل شده است و در این راستا مردم در تامین اعتبار معشیتی خود در مضیقه هستند و به خاطر این مسائل کسی نمی تواند اصل نظام اسلامی را زیر سوال ببرد بلکه مردم باید با تحمل، مقاومت و در خواست از مسئولین، دولت، مجلس و رهبریت بخواهند مسائل و مشکلات موجود در جامعه را حل کنند.

وی تصریح کرد: هر انسانی با انجام دادم اعمال نیک و بد به درجه و شهرتی دست پیدا می کند شخصی همچون سردار شهید سلیمانی که در راه خدا جهاد می کند و هدفش خدمت به مردم بوده است نام خوبی از خود در این دنیا به جا می گذارد.

کریم زایی خاطر نشان کرد: هر چقدر شهید قاسم سلیمانی در راه خدا قیام کرد مزد و پاداش کارهایش را هم دریافت خواهد کرد.

وی در پایان با اشاره به این که ۲۲بهمن امسال مصادف با چهلم شهادت شهید قاسم سلیمانی می باشد، گفت: ملت ایران در این مناسبت بسیار بزرگ حضور پررنگ و باشکوهی خواهند داشت و به دشمنان نظام و اسلامی خواهند فهماند که مردم همیشه برای دفاع از آرمان های انقلاب در همه عرصه ها حاضر می شوند و پاسخ کوبنده به دشمنان می دهند.

حضور گسترده مردم در یوم الله 22 بهمن موجب یاس استکبار جهانی می شود

مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت سراوان در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن دعوت از تمامی مردم این شهر جهت حضور در ایام الله دهه فجر، بیان کرد:مردم برای بزرگداشت از انقلاب اسلامی و بیعت مجدد با آرمان های انقلاب که استقلال ، آزادی و عدالت است در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند. وی افزود: حضور باشکوه و گسترده مردم ایران نیز موجب یاس دشمنان و استکبار جهانی می شود. امام جمعه اهل سنت سراوان ادامه داد: ۲۲ بهمن از روزهای ماندگار و مناسبتی ملی است که میلیون ها نفر از اقشار مردم کشور سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می دارند. مولوی ساداتی خاطر نشان کرد: مردم ایران به ویژه مردم سیستان و بلوچستان در طول تاریخ نشان داده اند که همواره پشتیبان نظام و ولایت بوده و با توجه به اینکه دشمن همواره در تلاش برای نا امید کردن مردم هستند، این بار نیز با شور و شعف مضاعف در راهپیمایی حضور خواهند داشت.

فریادهای مرگ بر آمریکا نمونه‌ای حقیقی از ایمان به خدا و کفر به طاغوت است

احمد لطفیان سرگزی، امام جمعه شهرستان نیکشهر در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که یکی از نشانه‌های قدرت و صدق وعده‌ی الهی است، با نصرت وامداد خداوند متعال، چهل سال پرافتخار را پشت سر نهاده و پیام حيات‌بخش همراه با منطقِ قوی خود را جهانی کرده است.
 
وی افزود: چهل و يکمين سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام‌الله دهه فجر را که امسال با ياد و نام سرداران سرافراز اسلام حاج قاسم سليمانی، ابو مهدی المهندس و ياران مقاومت همراه است، به ملت انقلابی ايران و همة مسلمانان و آزادگان جهان تبريک گفته و از همگان دعوت به حضور هرچه باشکوه تر در این راهپیمایی را خواهان هستیم.
 
امام جمعه شهرستان نیکشهر ادامه داد: دستاوردهای انقلاب اسلامی و حاکميت ارزش‌های دینی، ایران را به باثبات‌ترين و مقتدرترین کشور منطقه تبدیل کرده است.

وی بیان کرد: دشمن در تلاش است با انواع جنایت‌ها، فتنه‌ها ، توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های اقتصادی، علمی، فرهنگی و حتی ورزشی مانع رشد و پيشرفت اين ملّت شود و اثرگذاری آن را کاهش دهد. بنابراين لازم است ملت مؤمن به‌ويژه نخبگان فکری، حوزوی و دانشگاهی همچون عقاب‌هايی تيزبين تحرکات پيدا و پنهان دشمن را به‌دقت زير نظر گيرند و با همگرايی و مجاهدت‌های علمی، درون نظام اسلامی را مستحکم کنند و عظمت و شکوه کشور را به اوج رسانند.
 
امام جمعه شهرستان نیکشهر  خاطر نشان کرد: ملت ما با حضور در راهپيمايی بزرگ يوم‌الله 22 بهمن بار دیگر صبر و شکر خود را به نمایش می گذارد و با تقویت همگرايی جهانی آزادگان، پیام روشنی به دشمنان مستکبر و اغوا شدگان غرب غدّار بدهند.

سرگزی افزود: فریادهای مرگ بر آمریکا نمونه‌ای حقیقی از ایمان به الله و کفر به طاغوت است و راهپیمایی عظیم 22 بهمن جلوه‌ای از شکرگزاری ملت ایران از نعمت نظام الهی، مقاومت و شهدای قهرمان است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۷۲۶


ارسال