پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
آنفالو سریع کاربران در بروزرسانی جدید اینستاگرام
 
اینستاگرام در جدیدترین بروزرسانی خود امکان آنفالو سریع کاربران با شیوه جدید را ایجاد کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اینستاگرام در جدیدترین بروزرسانی خود قابلیت جالبی را به شبکه اجتماعیش اضافه کرده است. اینستاگرام اوایل امروز اعلام کرد که نرم افزار این شرکت از این به بعد به افراد اعلام می‌کند که با کدامیک کاربران کمترین ارتباط را دارند. این قابلیت جدید به کاربران امکان می‌دهد که صفحه فید خود را با آنفالو کردن افرادی که به آن‌ها ارتباطی ندارند تمیز نگه دارند.
آنفالو سریع کاربران
یکی از خبرگزاری‌ها در جدیدترین گزارش خود از دسته‌بندی‌های جدید این نرم‌افزار خبر داده است. با روش جدید اینستاگرام کاربران می‌توانند دنبال شوندگان (Following) خود را به چند بخش مختلف تقسیم کنند. از این دسته‌بندی‌های می‌توان به "بیشترین آمار بازدید در فید" و "کمترین میزان ارتباط اشاره کرد.

بیانیه سخنگوی اینستاگرام درباره قابلیت جدید آن
در بیانیه‌ای یکی از سخنگویان اینستاگرام گفت که این تغییرات به منظور راحت‌تر کردن کنترل و نظارت افراد به کاربرانی است که دنبال می‌کنند. در ادامه ترجمه متن این بیانیه را مطالعه می‌کنید:
«اینستاگرام واقعاً قصد دارد شما را به افراد و چیز‌هایی که به آن‌ها اهمیت می‌دهید نزدیکتر کند؛ اما ما می‌دانیم که با گذشت زمان، علایق و روابط شما می‌توانند تکامل یافته و تغییر کنند. این که فارغ التحصیل شوید، به یک شهر جدید بروید یا به یک سرگرمی جدید علاقه پیدا کنید. ما می‌خواهیم مدیریت حساب‌های مورد نظر شما در اینستاگرام را آسانتر کنیم تا آن‌ها به بهترین شکل نشان دهنده علایق فعلی شما باشند.»
نحوه استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام
کاربران پس از بروزرسانی اینستاگرام به آخرین نسخه، با ضربه زدن روی تب "Following" در پروفایل خود این ویژگی جدید را پیدا می‌کنند. در این بخش، کاربران قادر خواهند بود دنبال کنندگان خود را به سریعترین و جدیدترین روش مرتب کرده و مواردی که بی ربط هستند را حذف کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۷۳۲


ارسال