چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ,1 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴
در 10 ماهه نخست سال؛
افزون بر چهار میلیون مسافر در سیستان و بلوچستان جابجا شد
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر چهار میلیون مسافر با 491 هزار و 126هزار سفر در 10 ماهه سال جاری در این استان با وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای جابجا شدند.
تیمور باقری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود:  چهار میلیون و 395 هزار و 888 نفر مسافر با 491 هزار و 126هزار سفر در 10 ماهه سال جاری در این استان با وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای شامل اتوبوس، مینی بوس و خودروهاي سواري كرايه برون شهري جابجا شدند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزايش 28 درصدی در تعداد سفر و 24 درصدی در تعداد مسافر برخوردار بوده است.

وی بیان کرد: با هماهنگي و همكاري تشكل هاي صنفي بخش حمل و نقل عمومي مسافري در سطح استان زمینه برای سفر ايمن مسافران گرامی در تمامی ایام سال فراهم شده است.

وی گفت: در حال حاضر تعداد 4 پایانه مسافری فعال، 5 انجمن صنفی کارفرمایی فعال، 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان، 3 هزار و 373 راننده مسافری فعال، 826 دستگاه ناوگان اتوبوسی، هزار و 102 دستگاه ناوگان مینی بوسی و 777 دستگاه ناوگان سواری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان کرد: هموطنان به منظور انجام سفرهاي خود تا حد امكان تلاش كنند نسبت به تهيه بليط اتوبوس از طريق وب سايت هاي معتبر اينترنتي و يا مراجعه به دفاتر شركت هاي مسافري اقدام كنند.

باقری خاطر نشان كرد: مسافران عزیز در صورت وجود هرگونه انتقاد، پيشنهاد يا شكايت از شركت هاي مسافربري، رانندگان و نحوه ارائه خدمات در طول سفر از طريق مراجعه حضوري به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان هاي استان و يا ارسال پيامک به شماره 3000141 و یا تماس با سامانه 141،  مراتب را به اين اداره كل منعكس كنند، همچنین شماره تلفن 33432888 مربوط به دفتر نظارت پایانه مسافری انقلاب زاهدان، اختصاصاٌ جوابگوی پیشنهادات، انتقادات و شکایات مسافرین در زاهدان می باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۷۳۵


ارسال