سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲
اطلاعات فاش شده از عنوان مورد انتظار Resident Evil 8
 
اخیرا شایعات و اطلاعاتی از عنوان مورد انتظار Resident Evil 8 منتشر شده که توجه کاربران را بسیار به این بازی جلب کرده است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان معروف Resident Evil 8 مدتی است که در شرف فاش شدن اطلاعاتش قرار دارد. در چند هفته گذشته نیز به صورت پراکنده یان افشاگری‌ها به صورت پراکنده صورت گرفته است. حالا یک سری اطلاعات درباره جزئیات جذاب این بازی در دست طرفداران قرار گرفته که خبر از حضور شخصیت ایتان وینترز و اول شخص بودن بازی می‌دهد. در ادامه این اطلاعات آمده این بازی یک جادوگر را به عنوان نخش اصلی منفی در خود جای داده و دشمنانی مانند انسان‌های گرگمنا نیز در بازی حضور دارند. اما این اطلاعات، به گفته منبع منتشر کننده آن‌ها، مربوط به قبل از آن است که شرکت تولید کننده در مراحل ساخت تجدید نظر کند. از طرفی برخی منابع این ادعا را به کلی رد کرده‌اند و مدعی شدند شرکت هیچ‌گونه تغییری در روند ساخت خود اعمال نکرده است. به گفته این منابع خبری عنوان Resident Evil 8 حدودا یک سال و نیم تا دو سال با زمان عرضه نهایی خود فاصله دارد.
دیگر جزئیات بازی
با این حال جزئیات فاش شده از اطلاعات دیگری نیز برای ارائه به کاربران برخوردار بود. بر طبق این اطلاعات بازی Resident Evil 8 قرار است تا از یک سبک خشن‌تر و جوی بیرحمانه بهره ببرد. ظاهرا این عنوان قرار شده تا در اروپای شرقی، در یک روستای برفی، اتفاق بیافتد. به گفته این منبع، یک کاخ در این روستا وجود دارد، که از نمونه‌ای که در Resident Evil 4 بود کوچک‌تر است. این کاخ یک سری دشمن با سبک و ظاهر قرون وسطایی در خود جا می‌دهد.
گفته می‌شود این دشمنان به عنوان زامبی‌هایی با لباس شوالیه و زره‌های قرون وسطایی بازیکن را به چالش می‌کشند. همچنین به نظر می‌آید که این زامبی‌ها توسط شمشیر به بازیکن حمله می‌کنند که این مسئله سبک بازی را به عنوان Resident Evil 4 بسیار نزدیک می‌کند. در کنار گرگینه‌ها، یک یا دو جادوگر همواره ایتان وینترز را دنبال می‌کنند و کاربران را به چالش می‌کشند. همچنین گفته شده شخصیت کریس ردفیلد نیز باز می‌گردد. بر طبق اطلاعات منتشر شده این عنوان بیشتر نبرد محور است و همانند Residemt Evil 7 سبک قهرمانانه ندارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۷۸۲


ارسال