نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان؛

وظیفه ما ادامه دادن راه شهید سلیمانی است/حاج قاسم در جهان بی مانند بود

24 بهمن 1398 ساعت 15:16

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، گفت: ما وظیفه داریم راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را ادامه داده و پیام او را به نسل های آینده انتقال دهیم.


به گزارش عصرهامون، آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، در مراسم‌بزرگداشت چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در مسجد امام ‌حسن مجتبی(ع) کنارک با حضور علمای شیعه و سنی، مقامات لشکری و نظامی و انتظامی، اقشار مختلف مردم و مسئولان استانی، کنارک، چابهار و مناطق اطراف برگزار شد، بیان کرد: با آنکه دشمن نمی خواست انقلاب اسلامی به پیروزی برسد، انقلاب به پیروزی رسید و هم اکنون با وجود سنگ اندازی، حیله ها و فعالیت های مختلف دشمن، در حال رشد خود می باشد.

امام جمعه زاهدان با اشاره به شجاعت ها و رشادت سردار سرافراز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: هرجا که جبهه مقاومت، جوامع اسلامی و مسلمانان به کمک‌نیاز داشتند، این شهید بزرگوار حاضر و فعالیت داشت.

وی تصریح کرد: ما وظیفه داریم راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را ادامه داده و پیام او را به نسل های آینده انتقال دهیم.

وی گفت:  دشمن فکر می‌کرد با شهادت رساندن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مانعی را از سد راه رسیدن به اهداف شوم خود برداشته است و این در حالی است که شهید حاج قاسم سلیمانی از خود سردار سلیمانی برای دشمن خطرناک تر است.

آیت الله محامی، بیان‌کرد: هم اکنون و پس از حمله ایران به پایگاه نظامی عین الاسد، نیروهای نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا احساس نا امنی بیشتری دارند.

انتخاب پیام/


کد مطلب: 120894

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/120894/وظیفه-ادامه-دادن-راه-شهید-سلیمانی-حاج-قاسم-جهان-بی-مانند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/