امام جمعه دلگان:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گسترده بود/ حضرت فاطمه (س) اسوه بانوان مسلمان است

عصرهامون , 25 بهمن 1398 ساعت 13:10

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) اسوه و الگوی بانوان مسلمان است.


به گزارش عصر هامون به نقل از صدای بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان دلگان بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال باشکوه و گسترده بوده است.

امام جمعه دلگان در ادامه گفت: مردم در این چهل و یک سال پس از پیروزی انقلاب، همیشه حامی و پشتیبان نظام اسلامی بوده اند و هیچگاه میدان را خالی نکرده اند.

وی در ادامه با اشاره به سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین سالروز میلاد امام خمینی (ره) ، عنوان کرد: پس از انقلاب اسلامی، سالروز میلاد این بانوی گرامی اسلامی در تقویم کشورمان به عنوان روز مادر و زن نامگذاری شده است.

حجت الاسلام بامری با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) الگو و اسوه تمام بانوان مسلمان است، افزود: عفت، پاكدامني، تقويت علم، مبارزه با ستم، مربي بودن، تربيت فرزندان و حفظ فضايل خانوادگي از ویژگی های برجسته این بانو است.

امام جمعه دلگان خاطرنشان کرد: بقاي نسل پيامبر از وجود حضرت فاطمه زهرا (س) است و اين را بسياري از مفسران ضمن تفسير سوره كوثر بيان كرده اند. 

انتهای پیام


کد مطلب: 120902

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/120902/حضور-مردم-راهپیمایی-۲۲-بهمن-گسترده-حضرت-فاطمه-س-اسوه-بانوان-مسلمان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/