يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
جلسه شورای اداری زابل با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا، در این مراسم سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده سپاه شهرستان زابل گفت: پس از شهادت حاج قاسم شخص ترامپ با خرسندی از این اتفاق یاد کرد اما در ادامه فرزندان انقلاب اسلامی بزرگترین پایگاه آنان را با خاک یکسان کردند.
وی افزود: وقتی حاج قاسم خطاب به ترامپ و آمریکا گفت که من حریف شما هستم ، منظور ایشان اتفاقات پس از شهادت بود.
وی خاطرنشان کرد: همزمان با اربعین شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان در زابل نیز راس ساعت ۹ صبح در مصلی المهدی (عج) مراسم چهلم سردار سلیمانی برگزار می شود.
وی بیان داشت: سیستانیان در ولایت مداری زبانزد خاص و عام هستند و در ایام شهادت حاج قاسم سنگ تمام گذاشته اند لذا فردا نیز در این مراسم حضور باشکوه خواهند داشت.
سنچولی خاطرنشان کرد: ایران برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم به یکی از پایگاه های آمریکا حمله کرد ، که در نتیجه باعث شد تا کابوس شکست نا پذیری آمریکا برای همیشه توسط ایران شکسته شود.
همچنین غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل نیز در این مراسم گفت : سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نیست بلکه مکتبی انقلابی ، عالم گیر و جهانی است که شهادت این فرمانده شجاع و محبوب همه ، زوال و خروج آمریکا از منطقه را به دنبال خواهد داشت.
معاونت استاندار سیستان و بلوچستان همچنین به نقش سردار شهید سلیمانی در طول 8سال جنگ تحمیلی ، مبارزه با داعش و کمک به ملت های آزاده جهان برای رهایی از یوغ مستکبران اشاره کرد و گفت: با شرکت در مراسم اربعین سردار سلیمانی دین خود را به این شهید بزرگوار ادا خواهیم کرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۹۵۲


ارسال