پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام اشرافیان در این شهر برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشرفیان در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرعلی اکبر گفت: به محض اتمام انتخابات واعلام نتایج باید رقابت تبدیل به رفاقت شود وهمه نامزدهای محترم درکنار آن بزرگواری که راهی مجلس شورای اسلامی میشود باشند و کمکش کنند برنامه های مدنظرشان را به او بدهند.

وی افزود: پیروز واقعی انتخابات کسی هست که در تمام مراحل تقوای انتخاباتی را رعایت کند و رعایت حقوق مردم و انصاف واخلاق را داشته باشد

وی بیان داشت: این انتخابات حساسیت بسیار بالایی دارد و رای هرفرد ازشما مردم در تعیین سرنوشت انقلاب اسلامی وحل شدن یا نشدن مشکلات کشور تاثیر مستقیم دارد بنابراین باید برای انتخاب فرد اصلح وقت گذاشت تحقیق و بررسی کرد.

حجت الاسلام اشرافیان گفت: رای باید آگاهانه، مدبرانه وخدا محور باشد، اگر کسانی را ازقبل براساس یک تعارفات ورفاقتها و...درذهن انتخاب کرده ایم ولی منطبق با معیارهای رهبری و در تراز جمهوری اسلامی نیستند باید کنار بگذاریم.

وی همچنین بیان داشت: چند حرکت ناپسند در دوره های قبلی انتخابات ازمردم به ما گزارش میشد که بعضی ستادها برای کسب رأی بیشتر انجام میدادند ازکارتهای هدیه و غذا گرفته تاقسم دادن مردم در حالت اکراه که نه این پول و غذاپاک است و نه آن سوگند نافذ است.

امام جمعه شهر علی اکبر تصریح کرد: اگرکسی چنین سوگندی خورده که حتما باید به فلانی رای بدهد و میداند که او لایق این امانت خون شهدا نیست بداند اصل این سوگند نافذ نیست وباید برخلاف آن عمل کند.
.

وی گفت: نماینده ای که بخواهد با هرقیمتی وارد مجلس بشود باهرقیمتی هم سعی می‌کند به خواسته شخصی خودش برسد .

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۹۸۹


ارسال